נני חוזר ומדווח על השבת הראשונה מזה כשנתיים באווירה דתית (כמעט)

לכל חברי הפורום שלום .מה שלומכם ?אשתף אתכם בחוויות האחרונות מאז ההחלטה לחזור לאמת ולמתיקות הדתית האין סופית .טלפון להורים האוהבים עשיתי בשישי (אציין שאני ניתקתי קשר מיוזמתי כמו שהציע לי חבר באירגון הלל )ההתרגשות היתה אדירה אבל עדיין לא אזרתי אומץ להגיע בשבת הביתה אז עשיתי שבת אצל חבר טוב שעובר תהליך דומה .מה אגיד לכם היה כיף לא נורמלי זה התחיל מערב שבת כל ההכנות והכל במהירות כדי להספיק הכל עד כניסת השבת ואז ההליכה לבית כנסת בלבוש מיוחד לשבת (שלא כמו בשנתיים האחרונות שאתו גינס ספוג באלכוהול לבשתי גם שבת וג ם חול )ואז התפילות .התפילה תמה באנו הביתה ריח האוכל המיוחד עלה באפי כבר בחדר המדרגות .קידשנו על היין ואז נטילה מנה ראשונה וכאן זה קרה התחלנו לשיר זמירות של שבת ופתאום שהבחנתי בעמקות המילים נפרץ הסכר ..כן כן אותו סכר של דמעות שהיה עצור בי כל זמן היותי בחילוניות באלכוהול ובסמים ..בכיתי כמחצית השעה ואז הבנתי שכרגע מה שמצופה ממני זה להמשיך הלאה ולשכוח את העבר ..אני מקוה שאוכל לעמוד בזה ..הלואי

נהדר נני כל הכבוד

אתה בא ומספר לנו כמה אתה טפש ועוד מתהדר בזה?שמע אני נסעתי לבקר את אימי מבני שכבוד אב ואם חשוב מכל התרברבות הערב לא אכלתי סטייק צלע לבן מפני שבבית ביקשו שאכין שרימפסים וסרטנים וקיחנו בוורמוט שהינו מעשי ידי עכו"ם כמוך ומהסיפור שלך נוטף ריח של ש"ס וזה מסריח כאן נו טוב אין גשם ואביב בפתח והוא יטהר את האוויר ממך

הסיבה שאין גשם ..

זה בגלל אנשים כמוך שמטמאים את נפשם ערב ובבוקר ..עשה לעצמך טובה ושוב לרבונו של עולם ועל תתן לגופף הנשחק מסקס ..סמים ..אלכוהול ..להתכלות באש הגיהנם ..אני רוצה להבין זה שעומד לך זה סיבה לאכול את כל הזבל הזה .????

לא נני הסיבה היא פשוטה

כל עוד יש כמוך אז כל ניסיון אפילו שלא יצלח מעמידה לי אני ממש מתרגש מינית כל פעם שיש לי הזדמנות להראות כמה החיים שלך ודומיך דומים לחיי הישועים הנוצרים שהרסו אומות שונות כנראה שאתה והם הינם זרע של ישוע מנצרת?

כל הכופרים צוחקים עד ...

שמחתיל לכאוב להם הבטן וכדומה ..אני מקווה בשבילך ששערי שמיים לא נעולים עבורך ושיש לך את הזכות שיש לי והיא לחזור בתשובה ולא להימחק לדיראון עולם ..עצור וחשוב האם זה שעומד לי זה סיבה לעזוב את כל הטוב

כשיש כמוך עדיף להמחק

מפני שהרפש שאתה מטיל כאן נדבק בחברה עליה את אמור לשמור ולכבד אך לא ולא אתה מנאץ את יושבי הפורום הזה וחושב שבכך אתה זוכה לזכות לגן עדן? אין שם 70 בתולות ואתה כנראה יותר מוסלמי מנוצרי יהודי אתה מבולבל וזה לא טוב לחילונים שיהיה ביננו כמוך אבל לזכותך יאמר שאתה משעשע

אני מתחיל להתעודד ממך ..

אתה מגלה סימני עצבנות וכנראה שאתה מתחיל לחשוב על חזרה לחיק העם היהודי ..ברוכים הבאים לשערי גן עדן .על תשכח שאפילו עם חטאת הרבה אתה עדיין בנו של מקום ויש לך מקום של כבוד בעם היהודי ץעשה לעצמך טובה וחזור לטוב האמיתי

הסיבה שאין גשם ..

זה בגלל אנשים כמוך שמטמאים את נפשם ערב ובבוקר ..עשה לעצמך טובה ושוב לרבונו של עולם ועל תתן לגופף הנשחק מסקס ..סמים ..אלכוהול ..להתכלות באש הגיהנם ..אני רוצה להבין זה שעומד לך זה סיבה לאכול את כל הזבל הזה .????

הטימטום של הטרול הזה כבר עברה כל גבול - מדוע הוא לא נחסם?

הבן אדם טיפש ממדרגה ראשונה (לא יודע איך ולמה יורד גשם) מלא שנאה ורוע שנוזלת מכל תא מגופו משקר לגבי מי שהוא משתמש במוטיבים נוצריים למרות שהוא טוען שהוא יהודי מאמין (דבר המראה כי הוא בור בדתו שלו) והינו חולה מין שזקוק לטיפול במיידי יש גבול לכל תעלול ואת המשתמש הנ"ל יש להרחיק מכאן לפני שהוא יהזם את פורום הזה עד ללא הכר

היי הפי ,

בעניין זה כדאי לפנות במייל למנהל הפורום

הסיבה שאין גשם ..

גשם גשם משמים

ובמקום גשם של ברכה יש לנו שם של מחבתונ"ים מסוממים לשעבר שלמדו את התורה בבית הכלא אז על מה לנו להתפלא

נני חוזר ומדווח על השבת הראשונה מזה כשנתיים באווירה דתית (כמעט)

לכל חברי הפורום שלום .מה שלומכם ?אשתף אתכם בחוויות האחרונות מאז ההחלטה לחזור לאמת ולמתיקות הדתית האין סופית .טלפון להורים האוהבים עשיתי בשישי (אציין שאני ניתקתי קשר מיוזמתי כמו שהציע לי חבר באירגון הלל )ההתרגשות היתה אדירה אבל עדיין לא אזרתי אומץ להגיע בשבת הביתה אז עשיתי שבת אצל חבר טוב שעובר תהליך דומה .מה אגיד לכם היה כיף לא נורמלי זה התחיל מערב שבת כל ההכנות והכל במהירות כדי להספיק הכל עד כניסת השבת ואז ההליכה לבית כנסת בלבוש מיוחד לשבת (שלא כמו בשנתיים האחרונות שאתו גינס ספוג באלכוהול לבשתי גם שבת וג ם חול )ואז התפילות .התפילה תמה באנו הביתה ריח האוכל המיוחד עלה באפי כבר בחדר המדרגות .קידשנו על היין ואז נטילה מנה ראשונה וכאן זה קרה התחלנו לשיר זמירות של שבת ופתאום שהבחנתי בעמקות המילים נפרץ הסכר ..כן כן אותו סכר של דמעות שהיה עצור בי כל זמן היותי בחילוניות באלכוהול ובסמים ..בכיתי כמחצית השעה ואז הבנתי שכרגע מה שמצופה ממני זה להמשיך הלאה ולשכוח את העבר ..אני מקוה שאוכל לעמוד בזה ..הלואי

אתה עושה רושם של טיפוס ממבולבל פעם מדבר על זיקפה פעם סמים פעם אלכהול

פורץ בבחי רוצה לפגושת את ההורים לא רוצה פתאום חסר לך הדת פעם לא רוצה הלכתה לבדוקות אצל רופא נפש לטיפול בבעיות מין סמים אלכוהול ובכי לא נשלט אולי אתה בכלל חולה נפש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר