בוקר טוב ליוצאים לדרכים

נהגו בזהירות תהנו מיום מלבב

מסכים ומוסיף

מסכים בהחלט אני אישית ממליץ על טיול לשדות הפתוחים מדרום לקריית גת. "אסם התבואה" של מדינת ישראל מזכיר מעט את המישורים הגדולים של מרכז ארה"ב, ויפה במיוחד בעונה הזו. זהו אחד האזורים היחידים שהחורף הרעוע שהיה לנו השנה, ניכר בהם.בקיצור נראה אתכם שם, ולמי שלא נוסע בשבת, זה כל כך קרוב שתוכלו לסיים טיול מהנה בעלות של חצי יום חופש בלבד. יום מצוין יאיר

בוקר טוב,גם אני מסכים

שבת שלום

בוקר טוב ליוצאים לדרכים

נהגו בזהירות תהנו מיום מלבב

שבוע נפלא,יוס!

חן חן לך,על המחמאה.שם...יש אנשים יפים באמצע הדרך.אחד מהם,הוא אתה! בידידות. צליל...........,

חן חן צליל

האמת? קצת מביך קרוא על ה"נפלא"זכורות לי פעמים שפרטתי על מיתר ובמקום צליל של רוגע ושלווה יצא צליל כועס וזדוני אך אקבל מילותיך בחיוך ותודה

יוס יקר!

לעיתים,אני נוכחת שדברי לא הובנו נכון. כי לא הצלחתי להבהיר את עצמי. אשמח מאוד אם תציין,היכן ומתי צלילי נשמעו כלפיך,כפי שהגדרת?... אם הייתה אי הבנה,אשמח לתקן. ידוע לי שזה אחד החסרונות,לצד המעלות בכתיבה,שאין אפשרות במילים כתובות,להביע/לשמוע את הטון והצליל. אני בטוחה לחלוטין,שנפלה כאן אי הבנה. אני גם מודעת לכך, שדעות שונות נחוות על דברי. וכל אדם מגיב ממקומו. יש ואגיב,יש ואתעלם. יש ותגובתי תשהה לזמן מה. אומנם נכון,איננו מכירים.ודברי אליך,מעוררים בך המון סימני שאלה,מעבר למילים.אך אומר לך בכנות, יש לי כלפייך,הכרת הטוב! ואינך מודע לכך,אפילו. ומכיוון שזהו פורום גלוי לעין כל,מנועה אני מלכתוב על כך,כאן.רק שתדע,ביחס אליך,פי וליבי שוים! "אל תסתכל על הקנקן,אלא במה שבתוכו"-זה המוטו שלי,אחד מיני רבים. יוס,אני קוראת אותך מבין השורות...רואה את פנימיותך... לא רואה את חיציוניותך! לא תצליח לשנות את דעתי החיובית עליך! ואינני שוקלת את דעתי,בדעתם של אחרים. כי זו אני! צליל................

או קיי הרמתי ידיים

אינני מרגיש אישית בנח בתשבוחות אך אולי הגיע הזמן ללמוד לקבלם לא ראיתי פסול בדבריך ואם חשבת כך אני מתנצל רציתי לומר שאני לא תמיד טוב ויש בי מספר תכונות רעות ולגבי מה זה טוב? תלוי לאן כיצד ואיך מסתכלים אך אני משתדל מאוד במעשים טובים באם זה ניתן ואת יותר טובה תסמיקי מגיע לך בהמון חיוך יוס

ליוס,שחר צח ומואר לך!

הינך לבטח זוכר,כשהיינו צעירים בשנים,דקלמנו כמו כולם,מבלי להשקיע הרבה מחשבה: החיים הם בית ספר... כשנתפתחה אצלי המודעות לשינוי עצמי,הבנתי כמה עמל ותרגול נדרשים לשינוי. עיינתי בספרי מוסר,וחשתי תיסכול תהומי. ראיתי את עצמי כאפס אחד גדול,שלא יצלח למאומה.אך גם הבנתי שהדרך,שהתאימה לדורות קודמים,לא מתאימה לדור הזה.לא מתאימה לי.לא מבינה את נפשי. ולמה אני מספרת לך כל זאת,כדי שתכירני מעט,מאיזה מקום אני באה ולאיזה מקום הגעתי,ולאיזה מקום שואפת להגיע,עם עצמי!מגיל צעיר מאוד,חיפשתי את עצמי. לא הייתה לי זהות אישית,לא ידעתי מי אני? מה אני?....היום אני במקום שונה לגמרי. עסוקה ללא הרף במסע פנימי...וככל שאני חודרת,שלב אחר שלב,כך אני מודעת יותר,לחיובי שבי,כך אני שמחה יותר,כך לומדת למזער את השלילי שבי,ולהעצים את החיובי שבי. מילת המפתח,שעזרה לי בכך,משפט ששמעתי מידיד נפש,שהכרתי בפורום שכן- הכל בראש! העיבוד היה ארוך,איטי ומייגע. אך החל לתת תוצאות. כי נלוו אליו משפטי מפתח נוספים. ואיני שוקטת על שמרי.אני כל הזמן מחפשת לשפר את עצמי. אנו כבני אנוש,נולדנו חסרים.נולדנו כחומר,הזקוק לעיבוד אישי. לכן אל תטעה,אינני טובה יותר או פחות. הכל יחסי! דבר,אינו מוחלט/אבסולוטי בעולמנו. הכל אישי,אינדבדואלי,יחסי. ולהכל יש מקום.והכל אינו יכול להשאר במצב סטטי,ללא תנועה ושינוי. ולכל דבר,יש את מסלולו האישי.ואינו צריך למסלולו של השני.הכל אמור להיות בסימפוניה הרמונית נפלאה. והכל מתחיל בנקודות אור קטנות. ההרמוניה-זו שאיפתי! ולהגיע לכך,מצריך המון לימוד. לכן,אני גם כאן,במרחב הוירטואלי,לומדת! מלב שמח,אאחל לך,יום קסום ונפלא! ממקום של הערכה,צליל..........

וכרגיל נפלא כתבת ואגיב בשמחה

המסע הפנימי הינו מסע נפלא לכל היוצא אליו ישנו בלוג שפתחתי אך נסיבות מצערות גרמו לי להפסיק לכתוב לפחות לתקוה קראתי לו חכם השביל מההולך הייתי גם איש של עקרונות מאוד ברורים ונוקשים ובד במערכה הכלכלית הנפשית המשפחתית אך בדרכי בחרתי לא להתפשר אולי מעט להתגמש אך לא להתפשר לקבל את האחר אך לא את השונה התמזל מזלי ובכנות רבה אומר זאת אני שמצאתי שותפה לדרך,להמשך יד ביד מסע משותף שלי ושלה היא היתה בשביל מקביל הרבה שנים ובעיקול ההוא לפני התהום נפגשנו וצלחנו את התהום יחדיו אני תמיד מסתכל קדימה לומד למתן כעסים כאלה ואחרים העולם לא חייב לנו דבר גם לא אנו לו אנו חייבים לעצמנו להיות שלמים בדרכנו זה כל הסוד וללא מסע עצמי עם עקרונות של ברזל זה לא קל אני נפגש עם הרבה אנשים הנמצאים במסע זה או אחר ואני תמיד אומר החוסן הפנימי הוא החשוב השאר כבר בא לבד יום נפלא-יוס

ערב נעים לך,יוס!

חכם השביל מההולך- נשמע מרתק! ספר לי על כך. אם הבנתי נכון,הינך עוסק בתחום של יעוץ/טיפול/הדרכה,וכו'?... אם כן,אשמח להעזר! אשתף אותך בטיפול אישי פרטי,של סדנת תקשורת בין אישית. המטפל/אודיטור,שהייתי אצלו קרוב לשנה,היה סיינטולוג. התרשמתי ממנו מאוד.יחס של כבוד שרר ביננו. בזכותו התקדמתי המון. שיהיה לך,ליל מנוחה קסום ושלו.צליל.........

ערב טוב צליל יקירתנו

הס מלהזכיר בצל קורתי את הסיינטולוגיה עוד לא קם ה אויב יותר גדול ממני צר לי על האנשים שנשאבו לשם שמח שאת לא

צהריים נפלאים לך,יוס יקיר!

העיניין הוא,שמלכתחילה לא ידעתי לאן האודיטור משתייך.רק לאחר שרכשתי ממנו את הספר הבסיסי,דיאנטיקה. עברתי כהרגלי על האותיות הקטנות שבדף הראשון,וכשראיתי ששם המחבר הוא מייסד הכת. חשתי רתיעה! דיברתי איתו על כך,ובעקבות השיחה,החלטתי שאני עושה הפרדה,ועומדת על המשמר. למזלי,עמדה לי בקיאותי בספריה התורנית. והצבתי גבול ברור. יאמר לזכותו,שכיבד את החלטתי העקרונית. מהקורס עצמו הפקתי המון! ומיישמת בחיי היומיום. לקראת הסוף,הצטרפה אלי חברה,שהמלצתי לה לבוא לקורס. אך סיכסוך מכוער ביניהם,בתחום הכספי, והתנהגות מסויימת,לא ראויה מצידו,שהפריכה את משנתו שדבק בה. גרמו לי להבין,שאין לי מה לחפש אצלו יותר. הבנתי שמה שלימד,הכל היה חיצוני. שריח של בצע כסף, נדף ממנו. אומר בכנות, עורר בי סלידה! זו הסיבה שלא נשאבתי לשם... אך מה שלמדתי,לקחתי למקום טוב של בניה וצמיחה. והפסקתי להגיע אליו! כיום אני משתתפת בסדנא למודעות עצמית,על טהרת הקודש. מה אומר לך? איזה הבדל! שמים וארץ! הקאוצ'ינג מקביל למשנתו של ר' נחמן מברסלב. פשוט מדהים! יוס.ידעתי שהציבור החרדי מחרים את הכת.אך עדיין לא ברור לי לחלוטין,מדוע? מסקרן אותי לדעת, מה הסיבה של התנגדותך לכת?... איתך,בלב שמח. צליל...........

כת הסיינטולגיה והסכנות

כת הסיינטולוגיה הינה חלק מהמתקרה הכמסייה הסנטולגית בנויה על הכנסת "חברים"לתוכה כאשר כספם למעשה הינו כסף שהולך לכיסם הפרטי של בעלי ה"כנסיה"היא מוחרמת על ידי הדת היהודית הדת הנוצרית הקתולית והפרוטסטנתית ובודאי על האיסלם בראשה עומד גאון ביחסי אנוש אשר בערוב מדהים של מנטרות מזרחיות וכתבי קודש מושך את ה"מאמינים" השיטה הינה שיטת שטיפת המח וההפחדה מיום ה"גאולה"בדומה ליהדות לנצרות והאיסלם הבעיה הראשית שם הינה השליטה בכספי החברים בכת הדרך לצאת משם הינה כמעט בלתי אפשרית שמח שלקחת רק את הטוב משם ולא את הרע

צמרמורת אוחזת בי...

רק מלחשוב לאן הלכו 2400 ש"ח.....בנאיביותי,סייעתי בעקפין,להרוס נשמות של תמימים....יש כפרה על זה?....מפחיד אותי לראות את גודל האחריות,המוטלת על כתפי.... איך מתקנים זאת?...... יוס,הלוואי ותהיה לך תשובה מעשית עבורי. בציפיה,צליל..........נזכרתי לשאול. מה הייתה כוונתך,באומרך,הפחדה מיום הגאולה?... ליל מנוחה לך, בתודה על ההסבר להתנגדות. בהערכה! צליל............

צהריים נפלאים לך,יוס יקיר!

העיניין הוא,שמלכתחילה לא ידעתי לאן האודיטור משתייך.רק לאחר שרכשתי ממנו את הספר הבסיסי,דיאנטיקה. עברתי כהרגלי על האותיות הקטנות שבדף הראשון,וכשראיתי ששם המחבר הוא מייסד הכת. חשתי רתיעה! דיברתי איתו על כך,ובעקבות השיחה,החלטתי שאני עושה הפרדה,ועומדת על המשמר. למזלי,עמדה לי בקיאותי בספריה התורנית. והצבתי גבול ברור. יאמר לזכותו,שכיבד את החלטתי העקרונית. מהקורס עצמו הפקתי המון! ומיישמת בחיי היומיום. לקראת הסוף,הצטרפה אלי חברה,שהמלצתי לה לבוא לקורס. אך סיכסוך מכוער ביניהם,בתחום הכספי, והתנהגות מסויימת,לא ראויה מצידו,שהפריכה את משנתו שדבק בה. גרמו לי להבין,שאין לי מה לחפש אצלו יותר. הבנתי שמה שלימד,הכל היה חיצוני. שריח של בצע כסף, נדף ממנו. אומר בכנות, עורר בי סלידה! זו הסיבה שלא נשאבתי לשם... אך מה שלמדתי,לקחתי למקום טוב של בניה וצמיחה. והפסקתי להגיע אליו! כיום אני משתתפת בסדנא למודעות עצמית,על טהרת הקודש. מה אומר לך? איזה הבדל! שמים וארץ! הקאוצ'ינג מקביל למשנתו של ר' נחמן מברסלב. פשוט מדהים! יוס.ידעתי שהציבור החרדי מחרים את הכת.אך עדיין לא ברור לי לחלוטין,מדוע? מסקרן אותי לדעת, מה הסיבה של התנגדותך לכת?... איתך,בלב שמח. צליל...........

כל הכבוד לך שצלחת לא להמשיך להישאב אל תוך הכת הזו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר