בדוק מחקרים שנעשו לדוגמא במדבר סיני

על 12מצבות אבן מסודרות בסדר מופתי סביב הר מסוים ולפי חלוקה חפירות שנערכו בים סוף דווקא באזור שקרוב לאילת נימצאו מטבעות כלי מילחמה גלגלים

מחקרים שנעשו לדוגמא במדבר סיני

אותם אנשים שטענו שמצאו את זה טענו גם שמצאו כמה דברים על ישו, לא הייתי ממליצה להשתמש בראיות של נוצרים פאנטים כדי להביא ראיות למתן תורה או יציאת מצרים. לפי סיפורי התנ"ך במדבר סיני הסתובבו כ 3 מליון בני אדם, היכן העצמות, הכלים, שום דבר לא נמצא עד היום הזה. ממעמד הר סיני אף אחד לא זכר מתי זה קרא, מי קרא את עשרת הדברות, באיזה שפה ניתנה והיכן הר סיני, (בתלמוד יש מחלוקת עליהם). חוץ מהחומש אין שום ראיה למעמד הר סיני.

מה??? לזה אתה קורא הוכחות?!

א') הרים נחשבו למקומות קדושים בעבר. לא רק במזרח היחכון, אסיה ואירופה אלא גם ביבשת אמריקה. אתה בכלל יודע כמה הרים קדושים יש באיזור מדבר סיני וחצי האי ערב? יש עשרות הרים כאלה! זה לא מוכיח דבר רק שכותב האגדה ידע כי הרים נחשבים למקום קדוש ולכן השתמש בהר בסיפור שלו. לראיה, מיקומו של הר סיני לא מצוין בשום מקום. אין שום תיעוד (שום כתבים, מגילות, כדי חרס, ציורים, אנדרטאות) לציון מקומו של הר סיני (מקום בו כביכול אלוהים בכבודו ובעצמו היה) - אפילו לא פיפס של איזכור! ועוד לפי האמונה היהודית היו שם עשרות אלפי בני אדם שעזבו את מצרים במכה אחת (עוד דבר בדו לחלוטין) - פשוט מגוחך. ב') מטבעות וכלי מלחמה וגלגלים נמצאו בים סוף? 1. אתה יודע בכלל שהים אותו אנו מכנים ים סוף/הים האדום הוא כלל לא הים סוף שמוזכר בתורה?! אני לא חושב שידעת זאת. 2. לפי הסיפור צבא שלם הושמד כאשר הים ניסגר - כמה גלגלים וכלי מילחמה נמצאו בדיוק בים הלא נכון? רק בודדיםולא אחד ליד השני. 3. העלת בכלל על דעתך שאולי ספינה שכללה דברים של אציל מצרי טבעה בים כתוצאה של 101 סיבות אפשריות? לא, נכון? קל יותר לקפוץ למסקנות מאשר באמת לעסוק בעובדות. אם יש לך הוכחות ממשיות אתה מוזמן להביא אותם, רק בבקשה אל תביא יותר סיפורי מעשיות או טענות לא מבוססות. הוכחה זה דבר שהינו מבוסס, שבדקו אותו ואישרו את נכונותו לא איז ניחוש פרוע על בסיס שבבון של מידע.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר