למה אני לא מצליח למכור את הנכס ?!

ביקרתי במספר דירות לאחרונה שלא מצליחות להגיע למעמד חתימת חוזה מכר, זאת אומרת שהיא מפורסמת כבר תקופה ארוכה, מגיעים לוקחות פוטנציאליים אבל שום דבר לא מתקדם משם.

השאלה הראשונה ששואלים היא -
״למה אני לא מצליח למכור את הדירה?״

התשובה הכנה ביותר לשאלה הזו היא -
״בגלל המחיר״

לצאת מנקודת הנחה שדירות זהות נמכרו במחיר מסויים ולנסות למכור את הדירה שלכם במחיר זהה זו אינה הנחה חד משמעית.
אתם אומנם מציעים את אותו המפרט אך לא תמיד באותה האיכות, אתם יכולים לרכוש במגוון רחב של חנויות חולצות אך לכל חברה תהיה איכות שונה.

החוש הראשון שפועל אצל הלקוח הפוטנציאלי שנכנס לדירה שלכם הינו חוש הראיה חברים, הוא מתחיל לסרוק את השטח, אם יראה לטעמו ימשיך להציג את התעניינותו בדירה אילו הדירה תהיה מוזנחת סביר להניח שהרבה התלהבות לא נקבל ממנו.

לאחר שהוא סרק את השטח המוח מתחיל בתהליך של ״דמיון״, איך הוא מתאר שהדירה תראה כאשר תהיה בבעלותו.
בדירות אשר נמצאות במצב של אי סדר יהיה ללקוח הפוטנציאלי שלכם נורא קשה לפתח את הדמיון שלו.

מעבר למראה ודמיון יש את העניין האישי, הלקוח מתרשם מכם, מצורת הדיבור, הגישה שלכם לאור הממצעים שלו, היחס הכללי שהוא מקבל מכם.
יש אנשים שלא כל כך טובים ביחסי אנוש ולפעמים זה עלול לפגוע בסיכוי המכירה שלהם.

יש לקוחות שיהיו מוכנים לספוג חסרונות מסויימים בנכס בהתנייה לקלה במחיר, גמישות והבנת הצד השני הם קריטיות בזמן הזה, אם יש לכם נזילה מהגג שאתם לא מעוניינים להתעסק איתה והיא חלק מהעסקה אתם יכולים לגלם את מחיר התיקון במחיר המכירה, ככה שתי הצדדים יוצאים מרוצים וזה פיתרון שמעלה את הסיכויים למכור.

אז מה יש לנו בשורה התחתונה ?

השבחה - תשפצו את הדירה לפני המכירה.

סדר - תקפידו שדירה תהיה מסודרת, תנו ללקוח שלכם את היכולת לראות את כל הפוטנציאל החבוי מבחינתו.

יחסי אנוש - אם אתם מראש יודעים שאתם לא אוהבים להתעסק עם אנשים, תנו לאדם אחר לנהל עבורכם את התהליך.

הבנת הצד השני - אני מבין שאתם רוצים למכור, הצד השני רוצה לקנות, תגלו הבנה ותמצאו את עמק השווה במהרה.

עד כאן חברים, מאוד מקווה שהייתי לעזר

אם אתם מעוניינים ללמוד איך להשקיע בנדל״ן, הכנתי עבורכם מדריך חינמי ומעמיק בנושא:
מעוניינים למכור את הדירה אבל אתם זקוקים לעזרה?

חייגו עוד היום לקביעת פגישת יעוץ ללא עלות:
אלי יזראילוב: 052-740-7346
תיווך והשקעות נדל"ן - Bereketi

*נוספה תמונה להמחשה של דירה שעברה השבחה ונמכרת במחיר שמעל למחיר השוק.

Bereketi - תיווך והשקעות בנדל"ן.

אלי יזראילוב: 052-740-7346

מעלות-תרשיחא

Bereketi

עקבו אחרינו בפייסבוק

ללמוד איך מיצרים Bitcoin בבית בקלות - כאן

אני רוצה להשקיע בנדל"ן, המדריך המלא - כאן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן