השקעות בנדל"ן - מבוא

אני מניח שרובכם, לא פעם שמעתם את המשפט "תיקנו בית תפסיקו לשלם שכירות", זה בהחלט חשיבה נכונה ותיקנית, בעידן התעשייה. כיום אנו חיים בעידן המידע ודברים רבים השתנו, מחירי הדיור עלו, אחוזי מימון המשכנתא ירדו והריבית מפחידה אתכם מאוד.

אני רוצה להוציא אתכם מהחשיבה הזאת שטמנו בראשכם כל אנשי עידן התעשייה. אני מעודד את המשפט "תיקנו בית והוסיפו לעצמכם נכס לעמדת הנכסים שלכם", אתם בטח חושבים שנפלתי מהירח אך בעוד כמה שורות הכל יובהר. כאשר אתם קונים בית וחיים בו אתם אלו שמשלים את המשכנתא והריבית, אך לא כך המקרה כאשר הבית נמצא בטבלת הנכסים שלכם, הבית מושכר ועלויות השכירות מכסות את הוצאות ההלוואה, במקרים מסויימים אף עולה ההכנסה על החזר ההלוואה ואתם יכולים להישאר ביתרה.

המהלך הזה יצור עבורכם הכנסה פסיבית אשר תקדם אתכם עוד צעד לחירות פיננסית, מעבר לכך כפי שכבר ידוע לכם ערך הנכס עולה עם הזמן (לא תמיד, צריך לרכוש בקפידה), זה יכול להיות תוך שנה או 5 שנים זה לא כל כך משנה, כך או כך אתם ברווח בעת המכירה. אז נכון, אנשי עידן התעשייה עלולים קצת להפחיד בדבריהם אך הם לא בהכרח צודקים, צאו עוד היום למסע לעבר החירות הפיננסית שלכם וקנו את הנכס הראשון שלכם !

Bereketi - תיווך והשקעות בנדל"ן.

אלי יזראילוב: 052-740-7346

מעלות-תרשיחא

Bereketi

עקבו אחרינו בפייסבוק

ללמוד איך מיצרים Bitcoin בבית בקלות - כאן

אני רוצה להשקיע בנדל"ן, המדריך המלא - כאן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן