להשקיע במעלות-תרשיחא

פנה אליי אדם במשפט הבא:"אני רוצה לקנות בית להשקעה ולא יודע איפה." והתשובה היא... מעלות-תרשיחא למה מעלות היא עיר כל כך אטרקטיבית להשקעה? אני כמובן אסביר.

במעלות קיים איזור תעשייה פורה ומשגשג, במגוון רחב של תחומי עניין המאפשרים לכלל אנשי המקצוע לעבור לגור בעיר, מפעלים אשר קיימים באיזור התעשייה של מעלות הינם מפעלים בעלי שנים של וותק וכל זה במרחק של 5 דקות נסיעה מהבית. אם זה לא מספיק מבחינת תעסוקה אז בנסיעה של כ 10 דקות מהעיר, נגיע לתפן ושם איזור תעשייה נוסף ומורחב, מעבר לעבודות תעשייה, בתפן אפשר למצוא שלל מקומות עבודה בתחום ההיי טק!

מעלות היא עיר קטנה בפריפריה, היושבת בצפון הארץ, בגליל העליון. בשנת 2018 מעלות קיבלה הגדלה בזיכוי המס לתושבים שעומד כיום על 14% זיכוי מסך ההכנסות עד 234,000 ש"ח !! זה מטורף וזה כלי עזר נהדר לזוגות צעירים שרוצים להתחיל את החיים שלהם עם הטבת מס מעולה. רק בשנת 1995 מעלות הוכרזה כעיר, אך בשם מעלות-תרשיחא. קצב צמיחת האוכלוסייה בעיר הוא 0.7% בשנה. נכון לשנת 2016 מעלות-תרשיחא מנתה 16,300 תושבים, נכון להיום מעלות-תרשיחא מונה למעלה מ 25,000 תושבים.

מעלות-תרשיחא, פנינת הצפון, לא רק יפה וטובה לתושביה אלה גם מתורבת... בעיר פרוסים שלושה מתנ"סים אשר מכסים את כל חלקי העיר. קיימים במעלות מוסדות רבים ושונים לכלל האוכלוסיות, החל מהגן ועד לבית הספר. בשנת 2011 הוקם במעלות היכל התרבות אשר הניב אושר רב לתושבים והמון תרבות איכותית לילדים. לא נשכח את בית הספר למוזיקה של העיר, אשר מפעיל את התזמורת האנדלוסית "אלמוגרביה". מעלות בורכה באגם נפלא, אגם מונפורט שמו, איזור מדהים לבלות בו את סוף השבוע, בריכה סמוכה ושלל אטרקציות שונות, החלקה על הקרח, שיט בקייאקים, פארק אקסטרים, מסעדות, פיינטבול ועוד... אם תגיעו בחופשת הפסח גם תוכלו להתרשם מפסטיבל "אבן בגליל" שמתקיים כל שנה. בשנים האחרונות האגם עבר שידרוג משמעותי, תוכניות עתידיות מעידות על בנית מלון שיגייס עולם תיירותי שלם לעיר.

בתור אדם שירצה לגדל את משפחתו בנחת, בשקט ועם אוויר נקי, מעלות זה המקום המושלם! לאור הפרמטרים המוצגים אני מסכם: קצב צמיחת האוכלוסייה גדל בעיר וזה פלוס חשוב מאוד. הרבה אנשים עוברים למעלות על מנת לעסוק במקצועות שלהם ולשלם פחות מיסים. מעלות מקום מושלם לגדל את הילדים! תנועה אין סופית אל העיר, מבקרים מזדמנים או מבקרים קבועים לפי מועדים.

אז אם אתה משקיע ואתה קורא את המאמר הזה עכשיו, אל תהסס ואל תפספס עסקאות נדל"ן מעולות שעוד לא הכרת!

Bereketi - תיווך והשקעות בנדל"ן.

אלי יזראילוב: 052-740-7346

מעלות-תרשיחא

Bereketi

עקבו אחרינו בפייסבוק

ללמוד איך מיצרים Bitcoin בבית בקלות - כאן

אני רוצה להשקיע בנדל"ן, המדריך המלא - כאן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן