טיפ לדלת נעולה

טיפ לדלת נעולה


התחושה הלא נעימה להישאר סגור מחוץ לבית
תובנות לא להיסגר מבעד לנכס
באשר אם הסיבה ברכב שננעל או בבית שנסגר ולא ניתן לפתוח אותו בכלל מבחוץ, זה בהחלט מתסכל וזה יכול להרוס לך את כל היום. זה שואב בשבילך הרבה זמן יקר ומשאיר בשבילך תרחישים מעצבנים או לא חיוניים למהלך החיים. וגם אם אתה מכיר איך להתמודד עם המצב זה וגם שנמצא ברשותך את הציוד הנכון לפתיחת הצילינדר , אף פעם דלת ביתך לא תיטרק לך שוב בעתיד.
להישאר בחוץ נעול למעשה אחת החוויות המרגיזות שיש שאיש לא רוצה לחוות אותה. מרבית האנשים מבצעים טעויות כשהם ממהרים, וננעלים מחוץ לבית. לעולם לא תינעל שנית בעתיד לולא תבצע כמה טיפים מועילים. תבצע אחר התובנות שיש והפחת את הסכנה לאפשרויות כאלו בלתי רצויים. מצ"ב מעט רעיונות ממנעולן באשקלון מוסמך.
הסתר מפתח נוספים במקום מאובטח: זו אחת הדרכים הטובות ביותר להיפטר מאפשרות שגנב יכול להיכנס לנכס שלך. בעלי נכסים רבים מחביאים את מפתחות הבית הרזרבי שלהם מתחת לשטיח או בעציץ. למעשה זה די מרתיע, כי פורצים עלולים לקבל את הדרך לדירה שלך בקלות במצב לקיחת המפתחות מהמקומות הללו. אם אתה רוצה להסתיר את מפתחות הרזרביים, השתדל להסתתר במקום בטוח.
החבא מפתחות או ציוד מתאים: בתרחיש של איבוד מפתחות הבית שלך, אתה צריך פטיש או כל כלי אחר בכדי לפתוח את הדלת שלך. בעזרת חבטה עם הפטיש על משהוא שפיצי תצליחו לפתוח את מנעול הבית. השימוש בדרך זו עשויה להיות קצת מסורבלת, ובכן לפני הניסיון וודא שהנך יודע מה אתה עושה.
• תן מפתח הדלת לבן משפחה הסמוך למקום מגוריך: האם הנך גר בסמוך לבני משפחתך הנוספים שלך? יש לך שכן שאתה סומך עליו? ובכן, זה מקסים. הנך רשאי לתת את המפתח הרזרבי שלך לשכן או לקרובי משפחתך הקרובים. טרם שתשאיר את המפתחות שברשותך, חשוב שהנך מכיר את האדם מצויין וסומך עליו .
החלף את המנעולים הרגילים למנעולים מתקדמים: צילינדר חכם או מנעול דיגיטלי הם מנעולים שלא זקוקים למפתח רגיל כדי לפתוח את הדלת. מנעולים אלה מגיעים בכמה צורות שונות. מנעולים אלה הם דבר מאוד מסובך לפריצה עבור גנבים שונים, מכיוון שהם זקוקים לשילוב קודים מקורי, טביעות האצבע ואפילו סורק עיניים בשביל לפתוח את המנעול.
החלף מנעולים תקולים ובלויים: מנעול פגום יכול לגרום לבעיות רבות. מאוד ברור שאם המנעול לא ייפתח עם המנעול הנכון. אם הוא הולך לא בקלות עם המפתח, הוא יתעקם. אם בזמן שהוא ישבר, סביר להניח שתצטרך להתקשר לפורץ מנעולים בעירך לדוגמת מנעולן בבאר שבע ע"מ לחלץ את המפתח התקול מהצילינדר או להחליפו.
אם הנך למעשה עם התקלה, תדאג שהנך רגוע ולא חסר אונים. מצא הפיתרון הכי טוב. אם אתה לא יכול לפתוח את המנעול, בתרחיש הנל חייג אל פורץ מנעולים 24/7 .
 
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן