מספר התמחויות למנעולן

 


לפרוץ למכונית נחשב לעברה שבגללה יש מצב להכנס גם לכלא, בפועל מקצוע ייחודי שברשותו הרשאה להיכנס לכלי רכב ע"פ אילוץ. לאיש הזה מקצועו מנעולן רכב הוא בעל המקצוע המיוחד שלזכותו אישור לפריצה מאושרת לרכבים, לדירות ולכספות. ובכל זאת, אפילו פורץ המנעולים לא מורשה לפתוח ככל מנעול וכל כספת שירצה, אלא בייחוד הזמנה ובהסכמה של בעל הבית שייעודו להיפרץ. במידה ואתם רצונכם מנעולן בשדרות, חשוב לוודא שהנכם נותנים אישור את מהלך הפריצה למנעולן מוסמך בלבד. מי זה איש המנעולים ומה ההתמקצעות שלו? השוני בין מנעולן רכב מורשה לפורץ מנעולים שלמעשה לא מוסמך? באיזה רגע הוא יכול לסייע מנעולן הרכב בשדרות ומתי לא? כמה עולה שירות פריצת רכב? במאמר שלפניכם תוכלו לקבל תשובות לשאלות האלו..
מיהו מנעולן?
במידה הנכם זקוקים למנעולן רכב בשדרות וסביבתה, הנכם כאמור רוצים מקצוען הנקרא פורץ מנעולים אשר נותן את עבודתו בעיר שדרות וסביבתה. למעשה, ללא אבחון מדוקדק מהקליינט מדובר כביכול בעוד סתם עבודה שגרתית. אלא שלמרות הכל היעוד בפריצת רכבים, ולדבר הנל ישנה חשיבות עליונה ולכן חשוב ברמות לשים לב שאתם עובדים עם האדם הנכון, עכשיו שנרחיב בבלוג. מנעולן הוא מה המקצועות המצריכים קורס מקצועית נדרשת. קורס המנעולן ניתן רק ע"י קורס שנמשך כמה חודשים עם סיום הלימודים או ההשתלמות, ולאחר שהצליח את כל הבחינות הופך המשתלם לפורץ מנעולים מורשה למעשה בריצוי החוק הוא עוד לא מסוגל להתנהל בכל התחום. בכדי לתת שירותמנעולנות רכב, גם דירות וכספות חייב הפורץ לקבל רישיון הסמכה או אישור משטרתי ותעודת מנעולן ואת תעודת היושר רשאי לקחת מתחנת המשטרה. במסגרת בו המשטרה בודקת את עברו של הפורץ על מנת לשלול עבר פשיעה, אח"כ מביאה המשטרה למנעולן את תעודת ההגינות. אישור זה הוא כאות זהות הרקע של המנעולן כנדרש וזה מקנה לו על פי חוק את הפעולה והאישור לעשות פריצות לדירות, כלי רכב וכספות ע"פ דרישת הלקוח. בטרם הוצאת הניירות, מסוגל פורץ המנעולים לפצח כל מנעול ללא פחד, כל זה נתון שפריצה מבוצעת כנדרש ע"פ בקשת של הלקוח. מבחר המנעולים שיוכל לפצחתלוי בייחוד בניסיון המקצועי שלו ובניסיון שקיבל. ע"פ זאת, סוג העבודה של מנעולן הרכב גם בהרצליה לא ניתן ע"י פורצי מנעולים שונים, שלמעשה שמרביתם מתמחים בפריצה של בתי מגורים ונכסים. מעט פורצי מנעולים שיודעים גם בפריצת מכוניות סגורות וגם מעטים יותר בפריצת כספות שונות..
מה כדאי לברר כשאתם מעוניינים להזעיק פורץ רכבים בהרצליה 
הזעקת פורץ רכבים שהוא מנעולן בהרצליה רצויה לפעמים כאשר אנו במצוקה - האוטו נעול, צרור המפתחות נשכח בתוך האוטו או שמפתח המכונית נעלם. במקרה כזה אנחנו ממליצים לחפש פורץ רכבים, לוודא שהסכום מקובל וגם לברר מספר פרטים לגביו, שפה נסביר לגביהם. בתרחיש שכזה, יהיה טוב אם לא נעשה את הסריקות הנדרשות ובכל הרצינות הרצויה, קרוב לוודאי בעוד שנברר יותר, למעשה ניתן אלינו את טיב השירות שאנו רוצים וחשוב לזכור גם בזמנים הלא טובים שהרכב. ובכן, מה מומלץ לדעת? לפני הכול לאשר שמולכם עומד פורץ מנעולים מורשה שברשותו בתעודה תקפה מטעם אקדמיה בכיר ויש לו גם תעודת יושרה. בפועל דבר קריטי בשביל למנוע מצב שלא הבאתם חאפר ולא פורץ מנעולים, שיתאפשר לו לקבל הזדמנות בכדי להעתיק את צרור המפתחות שלכם ובבוא הזמן ייבוא לבתכם או למכוניתכם והוא למעשה מסוגל לעשות נזק שיבוצע למכונית לאחר מהפריצה, ישנם פוליסות ביטוח שמכסות נזק שכזה אבל רק אם העבודה התקיימה ע"י מנעולן מורשה.
קיימות רמיזות נוספות מטיב מקצועיותו של אותו פורץ מנעולים ניתן להתרשם מהתזמון שהוא מציע במהלך היממה. מירב אנשי המנעולים יום העבודה שלהם נגמר בחמש אחר הצהריים בד"כ וקריאות נוספות אם ויש ינסו לדחות למחר. להבדיל, לא מעט פורצי מנעולים מציעים שירות 24/7 מסביב לשעון זה מבשר, העבודה מסביב לשעון מוכיח שאותו המנעולן מראה על השירות שלו כלפי לקוחותיו , להבדיל אנשי מנעולים שעובדים במנעולנות בשעות מוגדרות ולפיכך הם מעידים שזמני העבודה לא גמישים בשביל מקצוע המנעולן שלעתים העבודות הן דחופות ובלתי ניתנות לדחייה, לכן טלפנו אלינו לשירות מנעולנות 24 שעות 0529252323

 

 

 

 

 

 

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן