מפקח בניה

מפקח בניה

מפקח בניה הפך להיות התפקיד החשוב ביותר בכל פרוייקט בניה . שוק הנדל"ן והבניה בישראל נמצא בתנופה אדירה בשנים האחרונות. כל מה שהממשלות מנסות כדי למתן ולהורית את מחירי הדירות עולה בתוהו .

אז במקום שיש כסף כולם רוצים להיות מעורבים דבר הגורם להגדלת כמות הפרויקטים בבניה מדי שנה.

בגלל כמויות גדלות של פרויקטים בבניה תפקידו של מפקח הבניה הינו המרכזי ביותר .

המפקח צריך להיות בעל ידע הכשרה וניסיון של שנים בתחום הבניה שיעמוד לצידכם ויהיה האיש שלכם בפרוייקט.

איך תוכלו לבחור מפקח עבודה מקצועי? נכון להיום ניתן למצוא מפקחי בנייה עצמאיים או חברות המספקות שירותי פיקוח בניה על ידי מפקחים מטעמם. כמובן שהבחירה היא על פי שיקול דעתכם בלבד, אך חשוב כמובן לבחור בחברה או מפקח בניה מקצועיים, אמינים, בעלי רישיון בתוקף, בעלי תודעת שרות גבוהה וכמובן גם במחיר אטרקטיבי.

הי! 

תודה רבה על המידע חברים. אולי במקרה תוכלו להמליץ לי גם על גוף שמתמחה בהוצאת היתר בניה? אני מעוניין להוסיף חלק נוסף למבנה שבבעלותי, ולפי מה שהצלחתי להבין עלי להגיש היתר בניה לרשויות, ולקבל את האישורים הנדרשים לפני שאני מתחיל את התהליך. אולי תוכלו לתת לי טיפים בנושא, או להפנות אותי למי שצריך על מנת שאוכל להשיג את האישור הזה במהירות? הבניה שלנו מתעכבת רק בגלל בירוקרטיה מרגיזה כזו. 

תודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר