פינוי בינוי – כל מה שאתם צריכים לדעת

חברים כתבה ממש טובה על פינוי בינוי 

הי!

ממש תודה על המידע. בטח יש כאן לא מעט גולשים שעוסקים בתחום הנדל״ן ומתכננים שיפוץ או בניה של נכס. אני רוצה לתת לכם המלצה חמה שיכולה לסייע לכם במהלך הדרך, ולחסוך לכם הרבה כאב ראש. כל תהליך של בנייה מצריכה השכרה או רכישה של פיגומים, על מנת לשמור על בטיחות העובדים במקום. בפרויקטים קצרים תוכלו לשכור פיגומים, אבל מי שעוסק בתחום באופן קבוע, יוכל גם לרכוש אותם. תפקידם של הפיגומים הוא ליצור סביבת עבודה בגובה בצורה בטוחה, ולכן הם חייבים להיות איכותיים ובטיחותיים. בקישור המצורף תוכלו למצוא שירות של השכרת פיגום נייד לטובת פרויקטים של בניה במחירים מצוינים, שעומדים כמובן בכל התקנים המחמירים.

בהצלחה!

יש עוד כתבה מצויינת שראיתי בנושא פינוי בינוי>>> https://www.radco38.co.il/פינוי_בינוי

בכלל, ראדקו התחדשות עירונית נחשבת לאחת המובילות בארץ בתחום.

מומלץ לבקר באתר שלהם.

הי!
ואו חברים איזה יופי, ממש תודה על ההמלצות הנהדרות שלכם. אני והשותפים העסקיים שלי בחרנו בפעם הראשונה להשקיע בנכס ישן שצריך לעבוד שיפוץ, ולהפוך אותו לנכס רווחי ושימושי. למעשה יש לנו מבנה ישן על מגרש גדול מאוד, שאותו אנחנו מתכננים להפוך למרכז מסחרי קטן לטובת התושבים שבישובים באזור. יהיה נחמד אם יהיה לנו מרכז כזה וסופר טוב ונוח.  מאחר ועד היום לא נגענו במבנים בהם השקענו, עכשיו אנחנו צריכים לשכור שירות של חברה בניה טובה שתנהל לנו את הפרויקט ביד רמה, ותעשה זאת באיכות ובמהירות האפשרית, אבל אנחנו לא מכירים חברות ולא יודעים להחליט מי יעשה עבודה טובה. אשמח אם תוכלו לעזור לנו עם בחירת חברת הנדסה ובנייה לטובת הפרויקט.
תודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר