משכנתא למסורבים

משכנתא למסורבים

שלום לכולם 

כולנו מודעים לכך שישנם ערוצים שונים שבאמצעותם ניתן לקחת משכנתא לטובת רכישת נכס, וגם מסלולי משכנתא שונים שכל בנק יכול להציע בהתאם לנתונים. יחד עם זאת, ישנם לא מעט תושבים, שבעקבות טעויות שעשו בעבר, או מצבים רפואיים שונים, נקלעו לחובות, והפכו לבעיתיים בעיניים של הבנק. יחד עם זאת, חשוב שתעדו, שבניגוד לכל מה שחושבים, ישנה אפשרות גם לקחת משכנתא למסורבים, תחת תנאים וקריטריונים שונים. צירפתי קישור לאתר של פסגה, למי שמעוניין בפרטים נוספים. 

בהצלחה! 

הי!
ואוו רוני, המון תודה לך על ההמלצה. אם לומר את האמת לא ממש ידעתי שיש אופציה כזו, למרות כל הניסיון שיש לי בתחום הנדל״ן. זה בהחלט יכול לסייע למי שיש לו הגבלה כלכלית, ועדיין מעוניין לרכוש נכס. יחד עם זאת, אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מתעניינים ברכישה של נכס לטובת מגורים או השקעה. בין אם אתם חדשים בתחום הנדל״ן ומעוניינים לעשות צעדים ראשונים בתחום, ובין אם אתם כבר מכירים את עולם הנדל״ן, אני מניח שכמעט כולכם תאלצו לקחת משכנתא לטובת רכישה של הנכס, ואני די בטוח שיש כאן חברה שהולכים לאיבוד בין האפשרויות השונות, ובין כלל הנתונים וההצעות. אשמח להמליץ לכם על חברה לייעוץ משכנאות מקצועית, שתוכלו לסמוך עליה בבחירת מסלול המשכנתא המשתלם והכדאי ביותר בעבוכם.
המון בהצלחה!

משכנת לוקחים אצל המקצוענים,ולא חייבים להיצמד רק 

לבנקים

ועד אז,נלווה אותך, להשקעה נבונה ונכונה,ברחובות והשפלה במגורים-מסחרי היכן שתבחרו

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר