נדל"ן בארץ

נדל"ן בארץ

שלום למי שרוצה אתר המראה הצעות נדל"ן  בארץ בחיפה והקריות,חדרה,נתניה,ראשון לציון,חולון ובת ים.

שילחץ כאן ומלא את הפרטים  https://bit.ly/2AbP4IE

הי

תודה רבה על ההמלצה. אולי בתור מי שכיר היטב את עולם הנדל״ן תוכל או מישהו מהגולשים כאן יוכל להמליץ לי על מקום שמציע פיגומים איכותיים להשכרה? אני עומד בפני פרוייקט שיפוץ ראשון שלי, ומעוניין להשביח את הנכס, ולמכור אותו במחיר גבוה יותר לאחר השיפוץ. אני זקוק למידע על פיגומי אלומיניום מחירים, עמידות, בטיחות ועוד, ואשמח לקבל טיפים מיודעי דבר. איפה הכי כדאי להשכיר פיגומי אלומיניום איכותיים ומה עלי לבדוק על מנת להבטיח שהם עמידים ועומדים בכל התקנים?

תודה לעונים!

הי חברים
תודה על ההמלצות. יש כאן אולי במקרה גולשים או אנשי מקצוע מתחום המקרקעין והנדל״ן? יש למישהו ניסיון עם פרויקט של פינוי בינוי? קיבלנו לאחרונה הצעה לחתום על פרויקט פינוי בינוי שעומד לקרות בבניין שבו אימי מתגוררת. על פניו מדובר בפוריקט כדאי כי המבנים שם מאוד ישנים, וכל שיפוץ שם בטוח יעלה את ערך הנכס, וכמובן גם יחזק את המבנה בפני פגעי טבע שעשויים לקרות. מצד שני אמא שלי כבר לא אישה צעירה, וזה בטח מאוד יקשה עליה להתנהל בתוך שיפוץ או אפילו לעזוב את הדירה לזמן לא מבוטל, כך שאנחנו צריכים לשקול היטב את כל הפרמטרים לפני שאנחנו יכולים לקבל החלטה. אשמח אם מישהו יוכל לשפוך לי קצת אור על החישוב של מס שבח בפרויקט פינוי בינוי, ואילו עוד פרטים חשובים עלינו לדעת?
תודה!

דרושים עובדים לעבודה בהייטק, אין צורך בניסיון קודם בתחום ההייטק, העבודה היא במגוון תפקידים לפי בחירה, לפרטים שלחו לנו הודעה בוואצפ 054-9634317 אלמוג

דרושים עובדים לעבודה קלה מהבית בעבודות העתק הדבק והזנת תוכן, לפניות אפשר לשלוח לי הודעת וואצפ 058-7338281 עופר

הצעות עבודה מהבית בכל התחומים שלחו לנו הודעה בוואצפ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר