עומדים לפני עסקת קניית דירה?

מוזמנים לקרוא את המדריך המשפטי המקיף ברשת בנושא קניית דירה יד שנייה (בחינם, און-ליין).

כל מה שחשוב לדעת על קניית דירה, לקראת החוזה, בדיקות מקדמיות, מס רכישה, דגשים לחוזה הרכישה, טיפים שימושיים, ועוד.

לכניסה - לחצו על הקישור הבא: עורך דין קניית דירה

מבית משרד עורכי דין עמית ורד - התמחות בעסקאות מקרקעין (מעל 15 שנות ניסיון של מאות עסקאות).

טלפון: 03-9499555

שלכם בנאמנות,

עמית ורד - עו"ד מקרקעין, נוטריון ומגשר.

היי 
אני ובעלי מעוניינים לקנות דירה. בעל הדירה קנה אותה בקבוצת רכישה לצורך השקעה. השבוע הוא קיבל את המפתחות, והחליט למכור. השאלה הנשאלת היא האם במידה ויתגלו בדירה ליקויים בזמן הקרוב האחריות המוטלת על הקבלן לתקן אותם - מועברת על שמינו ואנחנו נהיה אלה שמתנהלים מולו? אילו מסמכים אנו צריכים לוודא שאנו מקבלים מבעל הדירה לפני שאנו רוכשים את הדירה? 
ועוד שאלה - המתווך הציע לנו לעשות את החוזה דרך עוה"ד שמלווה את הפרויקט מתחילת הדרכו, וזהו אותו עו"ד שמייצג גם את בעל הדירה הנוכחי. האם זה כדאי? 

תודה, 
שירלי 

אתחיל מהסוף להתחלה

לגבי העו"ד המלווה ,תמיד ניתן לקחת חוות דעת של עו"ד חיצוני .

לגבי אחריות תקבלו את כל המסמכים של המוכר ותבקשו להעביר על שמכם ,כמו כן בקשו ליראות את ההחלטות של הקבוצה זה אמור להיות בשקיפות כל הסתרה רדו מהעץ.

אחריות קבלן רגיל ובקבוצה זה זהה בדרך כלל אלא התקבלה החלטה אחרת בקבוצה בעת החתימה עם הקבלן המבצע בכל מיקרה בקשו ליראות ותנו לבעל מיקצוע מטעמכם נטרלי שיבדוק את הנהלים .

בכל מקרה בהצלחה

שמואל בן נון

יועץ ומשווק נדלן

0525319092

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

שלום שירלי,

אני מציעה לך להתייעץ עם עו"ד מטעמך שישמור על האינטרסים שלכם ולא של הקבוצה או של המוכר,

הבקיא בתחום הנדל"ן - אחריות קבלן בקבוצת רכישה אינה דומה

לאחריות קבלן שאינו בונה במסגרת קבוצת רכישה עליו כן חלה אחריות מכוח חוק המכר דירות.

ובכל מקרה ממליצה לך שלא לחתום על זכרון דברים ולשמוע את ההדרכה שלי.

בהצלחה.

עו"ד אודליה שוהם

למידע נוסף בקרו באתר הבית

www.odeliashoham.co.il

טל': 077-5016272

***האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אינו מהווה ייעוץ משפטיו/ או תחליף לייעוץ משפטי ואין להסתמך עליו ללא קבלת ייעוץ משפטי***

ע"ד רוב העיסקאות ללא זיכרון דברים נופלות ,בגלל  אגו גם של עו"ד בכללי

זיכרון דברים  יכול לבוא בהתניות הקשורות במשכנתה ורישומי הנכס ,חובות ועיקולים ,בעיות טאבו למינייהם

ההפחדה שלכם עו"ד ,היא מהמקום היחיד של קיבול כהסכם.

אחת המגבלות הן ספירת 45 ימי עסקים והיא בדרך כלל ולרוב נחשבת מהחוזה

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

קניית דירה זה עסק מסובך שמחייב עו"ד מקרקעין מוסמך אשר מלווה בהמלצות מתאימות. אני מדי פעם נעזרת באתר הזה לענייני נדל"ן, יש שם מאמרים מעניינים http://www.erezhome.co.il

לפניי שאתם קונים דירה אולי תבדקו את הפרויקטים המדהימים של קבוצת יקותיאל שבונה בכל אזור השרון גם לסטודנטים גם לגילאי 50 פלוס ובעיקר הדבר הבא שאמיר יקותיאל עושה הוא מרכז מסחרי ענק בהוד השרון בשווי 150 מיליון ש"ח

בהחלט לפעמים יש יתרונות לשכור את שרותיו של עורך דין שמלווה את הפרוייקט בשל הידע וההכרות שלו במיוחד נכון הדבר ככל והעסקה יותר מורכבת.

שלום לכולם, הנה מדריך מעולה בנושא 5 דברים שצריך לדעת לפני שקונים דירה

אני רואה כאן בתגובות שמדברים על פתח תקווה, אז רציתי להמליץ על משרדי תיווך בפתח תקווה , הם מאוד חזקים בפתח תקווה, מומלץ בחום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר