נדל"ן בארה"ב

נדל"ן בארה"ב

היי 

בזמן האחרון אני שומעת הרבה על קניית נדל"ן בארה"ב. רציתי לדעת אם יש מישהו שהתעסק עם דבר כזה בעבר ויכול להמליץ לי?

בינתיים קיבלתי הצעה מחברת אחת על השקעה בנדל"ן. מישהו מכיר ויצא לו לעבוד איתם? 

המון תודה מראש

נועה 

תיקון להודעה קודמת.

החברה שקיבלתי ממנה הצעה לנדל"ן בארה"ב בלינק הזה (הקישור למעלה לא עובד משום מה)

תודה לכולם !!

נועה

לא מכירה את החברה הזו אבל אני רכשתי לפני שנתיים נדל"ן בארה"ב. בחרנו את ניו יורק שמבחינתנו הוא השוק היציב ביותר ודרך חברה מקומית שישבת שם עם נציגות בארץ. GSN EQUITIES. תשואה יפה, החבר'ה שם הנפיקו קבלות לתכנית העסקית שהציגו ואנחנו דיי מרוצים.

יש הרבה יתרונות ברכישת נדל"ן בחו"ל (מחירים נמוכים, תשואה גבוה, פיזור נכסים) אך יחד עם זאת יש גם חסרונות העיקרי הוא המרחק הגיאוגרפי. אני לא מכיר את החברה שקיבלת ממנה הצעה אבל חשוב לבדוק טוב טוב (אפילו בכמה חברות) את השטח לפני שבכלל עושים צעד כזה. במאמר הזה תוכלי למצוא טיפים לגבי רכישת נכס בחו"ל, מקווה שיעזרו לך.

נועה שלום

שמי עמי סרוסי 

מומחה לנדלן בארה"ב

מספק שירותי יעוץ בלתי תלוים (נטו יעוץ)

בנושא זה

דברי איתי בנייד 

אשמח לתת טיפים שיחסכו לך כסף זמן ועצבים

היה והקניה לא נכונה

0523-249967

amis0007@walla.con

שלום, 
אני מבין מאד את החשש שלך מהשקעה בבית בארה"ב. 
מצד אחד אנו שואלים את עצמינו האם יש לנו אלטרנטיבה טובה לכסף שלנו שאינו מספיק לרכישת בית בארץ ומצד שני השמועות ההולכות וגוברות לתשואות דו ספרתיות ולעתיד מזהיר לנדל"ן האמריקאי קורץ לנו. 
הרי מי לא רוצה להרוויח 10% תשואה ולהכפיל את הכסף שלו ב 5 שנים. 
אבל המרחק משם וחוסר הידע שמונע מאיתנו לקחת את ההחלטה הנכונה. 
לא את ולא אני היינו רוצים להפסיד את כספינו בהרפתקה הזאת של בית בארה"ב. 

אני רוצה לשתף אותך שלפני יותר משנתיים אני חששתי בדיוק כמוך למרות ניסיוני בהשקעות נדל"ן. 
אבל לקחתי את הניסיון שלי בנדל"ן בארץ ונסעתי ללמוד את שוק הנדל"ן האמריקאי ולאחר שלמדתי התחלתי לרכוש עבורי ועבור המשקיעים שלי נכסים בארה"ב. 

היום אני מלמד משקיעים כיצד להשקיע בבטחה בארה"ב ולהרוויח. 
אני שמתי לי מטרה, כל מי שרוצה וחושש יוכל באמצעות הידע שאשתף להשקיע בבית באר"ה בביטחה ולהרוויח. 

אני מצרף לך קישור למדריך מוקלט בחינם שיעזור לך להבין לפחות את הצעד הראשון של איך את מבטיחה שאת משקיעה בנכס אמיתי ולא בבלוף. 
בנוסף אם תירשמי תקבלי ממני תכנים נוספים שיעזרו לך להחליט. 
http://rafimizrahi.ravpage.co.i i 
il/CheckNoBlofForum 

שיהיה לך בהצלחה, 

רפי מזרחי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot, שמואל
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר