מהם סמכויות שוטר קהילתי?

שלום.
החניתי את מכוניתי על שטח שרשום כשלי כחניה בטאבו (ובסימון הטאבו החניה גובלת בדלת כניסה משנית ללובי). הרכב חסם מעבר נוח לעגלת ילדים לתוך הבניין אך יש עוד כניסה ללובי, שהיא הכניסה הראשית ואפשר להיכנס משם - אמנם יש שם קצת מדרגות אז זה פחות נוח אבל עדיין אפשרי. שכן הזמין שוטר קהילתי שכלל לא הציג את עצמו בפני, ושתבע ממני להזיז את מכוניתי כך שתאפשר גם לעגלה להיכנס. אמרתי לו שהיא חונה על שטח שלי בטאבו אך הוא לא התעניין בכלל. הוא גם איים בהגשת תלונה אם זה יקרה שוב והורה לי להיזהר שלא לחנות שוב קרוב לדלת הכניסה. מדובר בסכסוך שכנים. השכן שהזמין את השיטור בונה משהו ללא היתר בשטח משותף בצמוד לחניה שלי (ואני מתכוון לפנות לאגף פיקוח בעירייה בלי קשר). אשמח לדעת האם השוטר חרג מסמכויותיו, מה אני יכול לעשות בנדון? 

שלום רב,

כוונתך לפקח עירוני. אציין כי בשטח פרטי, הרשום בטאבו, לפקח העירוני אין כל סמכות.  יש לפנות למנהל אגף הפיקוח ברשות המקומית. ניתן להגיש תלונה.

שבוע טוב

שירה בן אשר ארד, עו"ד

טל. 072-2990969

www.sba-law.com

שלום רב,

כוונתך לפקח עירוני. אציין כי בשטח פרטי, הרשום בטאבו, לפקח העירוני אין כל סמכות.  יש לפנות למנהל אגף הפיקוח ברשות המקומית. ניתן להגיש תלונה.

שבוע טוב

שירה בן אשר ארד, עו"ד

טל. 072-2990969

www.sba-law.com

לגבי הפקח פנה לערייה לפי החוזה של חברת השיטור ישנו מפרט סמחויות,אין קשר לבניה .

שם תוכל לפנות על בניה לו חוקית למישטרת ישראל ותביעה מישפטית דרך תרבות דיור על שימוש חורג במשותף.

אם ידוע לך באמת שאין לו היתר פנה לעירייה על שימוש חורג ברכוש המשותף לבית משותף,בדוק את הסכם השיתוף שלכם בבית,

חייב להיות אצלך או בועד ואו בטאבו.

בכל מיקרה שווה לישב סיכסוכים דרך הועד של הביניין עבור זה אתם משלמים מיסים

בהתלצחה

שמואל יועץ נדל"ן

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר