מה עושים?

מה עושים?

יש לנו הון עצמי נמוך יחסית לסכומים שמבקשים עבור דירות במרכז (סביבות ה 300,000) בעלי כבר רוצה לקחת משכנתא שתהיה לנו דירה משלנו ואני ממש לא, אין לי הסבר מהותי ללמה לא פשוט קצת חוששת ומפחדת...מה עושים במצב כזה? האם יש דרך שמלמדת להיות "מוכנים" לקחת משכנתא?

השאלה באיזה מחיר אתם רוצים לקנות דירה? אם זה בסביבות המיליון אז ההון העצמי שלכם מספק (בדרך כלל זה 30% הון עצמי ו70% הלוואת משכנתא) אז זו כבר חצי נחמה. דבר שני, אין ספק שזה צעד גדול שמלווה בהרבה חששות אך הוא מתבקש והיום באמת שלא שווה להשקיע כסף בשכירות (שבהרבה מהמקרים יותר יקרה מהתשלום החודשי למשכנתא). סדנת משכנתאות אולי תוכל לעזור לכם להפיג את המתחים, יש היום חינמיות מטעם הבנקים (תקראי בקישור) ולדעתי לפני שתעשו כל צעד גשו לסדנה ולמדו מה צריך לעשות, מונחים חשובים ובעיקר תשאלו על כל מה שאתם לא יודעים... כל טוב! 

לדעתי, את לא צריכה לחשוש מנטילת משכנתא לרכישת דירה במידה וגובה החזרי המשכנתא יהיו נמוכים עד שווים לגובה תשלום דמי השכירות שאת משלמת היום או הייתה משלמת עבור אותה דירה נרכשת, וזאת בהנחה שההכנסות וההוצאות שלך לא ישתנו כמו גם החזרי המשכנתא.

 

 

 

 

http://www.toledano.co.il

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

את צריכה לבצע תיכנון פננסי מקיף שיכיל את ההכנסה החודשית שלכם, ההכנסה הפנויה והמשכנתא שתוכלו לעמוד בה.

 

באתר שבניתי תוכלי לתכנן ולהבין לעומק את ההון העומד לרשותכם ואיזה משכנתא אתם יכולים לקחת ובאיזה סכום.

 

אשמח לשמוע אם האתר הועיל לך - קניית דירה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר