מחירי דירות

מחירי דירות

שלום לחברי הפורום אני ובעלי שוקלים להתחיל לחפש דירה, אנחנו גרים כרגע בשכירות בנתניה ומעוניינים לקנות דירה בנתניה או באיזור. רציתי לשאול האם זה זמן טוב לקניית דירה? מהם המחירים? האם בכלל היתה ירידת מחירים עקב המחאה בקיץ הקודם? אשמח לקצת פרטים בנושא

הערכות...

ההערכות בשוק מדברות על ירידת מחירים של 10%, אבל זה משתנה מאזור לאזור בארץ. יש בעיתונות הכלכלית סקירה של האזורים השונים. לדעתי, הירידה נבלמה, כך שאין מה לחכות עם קניית הדירה כרגע. בהצלחה!

שכחתי

חישוב של משכנתאות אם אתם צריכים :

מחירי דירות

שלום לחברי הפורום אני ובעלי שוקלים להתחיל לחפש דירה, אנחנו גרים כרגע בשכירות בנתניה ומעוניינים לקנות דירה בנתניה או באיזור. רציתי לשאול האם זה זמן טוב לקניית דירה? מהם המחירים? האם בכלל היתה ירידת מחירים עקב המחאה בקיץ הקודם? אשמח לקצת פרטים בנושא

מחירי דירות

גם אני הבנתי שהיתה ירידה במחירי הדירות, אבל זה באמת תלוי באיזור שבו את מחפשת. צירפתי לך קישור ללוח דירות שאפשר לראות בו גם נתונים על מחירי הדירות בשנה האחרונה ובכלל לקבל מידע לגבי דירות באיזור שבו אתם מחפשים, אז אני מאמינה שתוכלי למצוא שם מה שאת מחפשת. שיהיה בהצלחה!

המחירים לא ממש בירידה.. אבל אם אתם לא לחוצים, אתם יכולים לשקול השקעה בקרקע חקלאית שעומדת בפני הפשרה - בת אחותי קנתה לא מזמן מגרש בפרדס חנה בפחות מ-1000,000 ש"ח אצל שורשים (יש להם שטחים חקלאיים למכירה) - http://shorashym.co.il/. זה רק במידה ואתם לא לחוצים על הקניה, משום שתהליך ההפשרה יכול לקחת הרבה זמן. אבל זה משתלם כלכלית, כי הקרקע תהיה שווה הרבה יותר לאחר ההפשרה, אז גם אם אתם לא מעוניינים לבנות שם, אתם תוכלו למכור עם רווח :) המון בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר