היי

היי

התחלתי לחשוב על קנייה של דירה מה חשוב לדעת לפני שקונים ? האם חשוב לבדוק מי השכנים שיגורו מעלינו ומולנו כשמדובר בבניין? וגם רציתי לשאול אם יש למישהו מושג אם המחשבוני משכנתאות שבאתרים השונים הם אמינים ? תודה לכול המתייחסים

יש אתרים יעודיים שיכולים לענות לך

לפחות על חלק מהשאלות (דוגמת אתר הנדל"ן של מזרחי טפחות). בדקי תחילה שם, מדובר במידע די מפורט. בהצלחה

קניית דירה

שלום רב, בטרם רכישת דירה מעבר לבדיקה הפיזית של הדירה וסביבתה (האם נמצא מול כביש, גן ילדים, מקום רועש) - חשוב בעיקר לבדוק את המצב המשפטי של הדירה ויש להתייעץ עם עו"ד. חשוב לזכור כי עו"ד של המוכר מוסמך לייצג את הקונה רק להליכי הרישום.

שירה בן אשר ארד, עו"ד

טל. 072-2990969

www.sba-law.com

בדיקת דירה

חשוב מאוד לבדוק מי השכנים,קירבת מוסדות וכו' אבל מומלץ מאוד גם לבדוק את מצב הדירה.בדיקה זו נקראת בדק בית ומבוצעת על ידי מהנדס מומחה לביקורת ליקויי בניה.אם תרצי לברר יותר פרטים תוכלי בין היתר לבקר באתר www.prizma-peles.com בהצלחה

יש אתרים יעודיים שיכולים לענות לך

לפחות על חלק מהשאלות (דוגמת אתר הנדל"ן של מזרחי טפחות). בדקי תחילה שם, מדובר במידע די מפורט. בהצלחה

דירה מקבלן ליקויי בנייה

קניתי דירה מקבלן וכבר בקבלת המפתח ראיתי שיש רטיבות בקירות של השירותים, פניתי לקבלן במטרה שיתקן את הליקוי והקבלן לא נתן לי מענה לבעיות .לא ידעתי מה לעשות והתחלתי לחפש חברה שתעשה לי בדיקה לדירה שאוכל לטפל בבעיות הבנייה. חיפשתי באינטרנט ומצאתי את החברה המרכז הישראלי בדק .הזמנתי את החברה לבדיקת את הדירה הגיע מהנדס מקצועי וסובלני והסביר לי איפה הבעיות והוציא לי דוח מסודר עם הליקויים שלחתי את הדוח לקבלן והוא עבר על הדוח ולא היה מוכן לתקן את הליקויים החברה שעשתה לי את הבדק בית שלחה לקבלן מכתב התראה מעורך דין שלה על חשבונם ללא תוספת והקבלן קיבל את המכתב והתחיל לתקן את הליקויים . רציתי להמליץ על חברה המרכז הישראלי בדק בית שעזרה לי לאורך כל הדרך יחס אדיב וקשוב . כל מי שנפל קורבן כמוני לידי הקבלנים שמנסים להתחמק מתיקון אל תרימו ידיים .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר