בנייני מגורים ודירות להשקעה בברלין

במרכז ברלין תשואה גבוהה על נכסים מניבים, בנייני מגורים ודירות להשקעה. www.berlin-investment.com

דירות להשקעה בחו"ל

אני אישית משקיע בדירה בדרום (בבאר שבע) ובדקתי אפשרויות להשקעה בחו"ל. שוחחתי עם מישהו שגר בברלין ומתמחה בנדלן שם והוא הסביר לי שאפשרויות הרווח הן אכן גדולות והתשואות מאוד גבוהות, אפילו 10% לחודש. אבל - וזה הקטע הכי חשוב, מי שלא גר בגרמניה, ישלם הרבה מאוד מיסים ואגרות והרווחים שלו יקטנו בהרבה. זה יכול להגיע ל-5% במקום 10%. יש עלויות של אחזקה ודברים שצריך לדאוג לשוכר ואם לא גרים שם, זה יוצא לא משתלם. זו רק דעתי כמובן, צריך לקחת את זה בחשבון ולבדוק טוב. אני חושב שכדאי לבדוק אפשרויות של השקעה בדירות להשכרה בירושלים כי הבנתי שהמחירים יותר נמוכים מהמרכז לרכישה אבל התשואות גבוהות ויש סיכוי טוב שמחירי הנכסים יעלו ואז במימוש יהיה עוד רווח גדול

בנייני מגורים ודירות להשקעה בברלין

אין מיסים מיוחדים למשקיע זר בגרמניה, המס הנוסף שמשקיע ישראלי צריך לשלם הוא בישראל והוא מאוד דומה למס שמשלמים על נכסים בארץ. ההבדל הוא שעל נכסים בארץ בעל הנכס משלם בין 0% ל - 10% (תלוי בתנאים מסוימים) ובברלין זה נע בין 0% ל - 15%. ע"י שימוש במבנה המס הנכון ניתן לבטל לחלוטין את חבות המס בישראל, אף אחד מהלקוחות שלנו שרכש דירה או בניין למגורים/מסחרי נאלץ לשלם עליו מס בישראל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר