איסוף זבל כפייתי

איסוף זבל כפייתי

שלום , אנחנו גרים בשכירות, בצמוד אלינו יש יח' נוספת גם בשכירות (חדר אחד) הדייר שגר שם הוא ללא חוזה .(החוזה הסתיים ולא חודש )בעל הנכס אינו מעוניין לחדש החוזה. הבעיה שלנו היא שהדייר אספן זבל כפייתי דבר שגורם לנו לירידה באיכות החיים , מה יש ביכולתנו לעשות ? מדובר בזבל מגוון , בקבוקי זכוכית ופלסטיק , קופסאות פלסיק ברזלים, עיתונים, זבל שנאסף מהרחוב והמון ועוד .... פנינו עשרות פעמים לבעל הדירה . לטענתו בעל הדירה מטפל באמצעות עוד , השאלה היא ? האם החצר היא גם בשכירות שכן המושכר הוא רק חדר ? האם אפשר לערב את המועצה המקומית והעירייה בכך שיפנו את הזבל שכן אנו משלמים ארנונה ? אודה לכל תשובה ...

פינוי אשפה

רותי שלום לא ברור היכן אוסף הדייר את הזבל, האם בדירתו או ברכוש המשותף. יש לבחון את חוקי העזר (באתר המצורף של משרד הפנים) הקיימים של העירייה או המועצה המקומית שבו אתם גרים, סביר להניח כי קיים סעיף המאפשר לפקחי העירייה להתריע ולהורות לדייר לנקות את הפסולת ברכוש המשותף.חוק שמירת הניקיון מקנה לפקחים סמכות כאמור.

שירה בן אשר ארד, עו"ד


טל. 072-2990969


www.sba-law.com

לשאלתך

הדייר אוסף את הזבל בשטח שצמוד ליח' שבא הוא גר,,, ופולש מעבר לשטח הצמוד לו.בחוזה שנערך עימו הושכר החדר +מרפסת (פרגולה)בלבד.מדובר באיסוף זבל מגוון מאוד הכולל איסוף בקבוקים לצורך מכירה למחזור, ואיסוף ברזל לצורך מכירה ועוד , כעת ידוע כי מדובר בבעיה נפשית,,,, מה ניתן לעשות?

דירה מסריחה יכולה להצביע על שכן שהינו אגרן כפייתי. לכן חשוב לדעת כי לא כל חברת פינוי יכולה להתאים למשימה של פינוי דירת אגרנות. ההתמודדות עם כמות עצומה של פריטים מגוונים ביותר היא כזו שמצריכה צוותים איכותיים שיכולים לשלב בצורה נכונה בין כוח פיסי, ציוד מתאים, אמצעי הגנה, סבלנות רבה ורצון אמיתי להציג דירה נקייה למשעי בסיום העבודות.

שיטה איכותית לפינוי של דירת השכן האגרן תביא לכך שכל הדיירים ייהנו בתוך זמן קצר ביותר מחזרה לשגרת חיים נעימה ושלווה. תוך התמקדות בצרכים האישיים של השכן, ותוך שימת דגש על פינוי מהיר של כל הפריטים למקומות המיועדים לכך, אפשר יהיה לחייך חזרה אל השכן בכל פעם שפוגשים אותו ולהבין כי לכל בעיה בין שכנים יש פתרון איכותי ויעיל מאוד.

http://www.clearing111.com/ArticlePage.aspx?id=514

החברה המובילה פינוי דירה


http://house-eviction.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר