חיוב בהוצאות מעלית, כן/לא?

בתי הנשואה מתגוררת במרכז הארץ ולאחרונה רכשה בית בדירת קומות צמודת קרקע, בביניין יש מעלית שבתי וב"ב אינם נהנים מכך, האם לא צריך ע"פ חוק לקזז את הוצאות המעלית מדיירים בדירות קרקע בתשלומי ועד הבית? בתודה.

להנות היום מה שתפסידו למחר

התקנה והוצאות מעלית

שלום רב, סעיף 59ו לחוק המקרקעין תשכ"ט 1969, עוסק בהתקנת מעלית והוצאות החזקתה בבית משותף. בהתאם לחוק,בעוד שבעלי הדירות בקומת הקרקע לא ישאו בהוצאות התקנת המעלית, אף אם הם נמנים עם המחליטים להתקינה,הרי שעליהם לשאת בהוצאות החזקתה והפעלתה של המעלית, בהתאם ליחס שטח רצפת דירתם לשטח הרצפה של כל הדירות בבית המשותף. אלא אם נקבע אחרת בתקנון המוסכם.

שירה בן אשר ארד, עו"ד


טל. 072-2990969


www.sba-law.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר