העלאת ששכר דירה

העלאת ששכר דירה

אני משכירה וילה בגדרה בקרוב מסתיימת שנת השכירות הראשונה שכר הדירה ששולם אינו מאפיין את השכר דירה הקיים באזור ברצוני להעלות את שכר הדירה. בחוזה שחתמתי עם הדיירים ציינתי סעיף שבו "אם השוכר יהיה מעוניין להמשיך בשכירות הבית המחיר יקבע על פי מחירי השכירות הקיימים באותה תקופה ויקבע ע"י שני הצדדים" ביררתי אצל מתווכים בסביבה את המחירים והם נעים בין 4000 ל 4500 ש"ח לחודש. השוכרים משלמים כיום 3500 ש"ח. ברצוני להעלות את שכר הדירה ל4200 ש"ח הייתי שמחה לקבל תגובות וכיצד לנהוג מיכוון שהשוכרים הודיעו שהם רוצים להישאר אבל בתנאים הקודמים....אודה לכל מי שיעזור בברכה מירית

מחפש באזור שלך חדר לשימוש אחת לשבוע - צריך עצה.

מחפש חדר שינה עם פרטיות ומקלחת לחצי יום לפעם בשבוע. אפשר שיהיו שותפים אבל שלא ישאלו שאלות מיותרות. יודעת אם יש לי סיכוי למצוא דבר כזה באזור השפלה וכמה לדעתך זה צריך לעלות?

העלאת השכירות

מירית שלום! שאלתך מציגה את הדילמה שמתמודד עימה בעל דירה, בסוף חוזה. האינטרסים המנוגדים של בעל הדירה מול השוכר, מחד השוק מחייב העלאת מחירים יחד עם זאת, לא קל למצוא שוכרים טובים שמשלמים בזמן וללא בעיות. עלייה של כ700 ש"ח בפעם אחת ולא בהדרגתיות עבור השוכרים היא משמעותית, הייתי ממליצה לעלות את השכירות במידה סבירה ובהדרגתיות כל שנה.

שירה בן אשר ארד, עו"ד

טל. 072-2990969

www.sba-law.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר