חניה ברכוש משותף

חניה ברכוש משותף

אבקש לדעת: א. כמה אחוזים נדרש ע"מ לחייב את כל הדיירים? ב. האם דיירים שמתנגדים חייבים לספק סיבה סבירה? ג. מהי סיבה סבירה? דוגמאות: הבן, שלא גר בבנין,בא מדי פעם ואני רוצה שיהיה לו חניה או עקב נסיעה לחול אני לא רוצה שהרכב יראה כעומד במקום הרבה זמן. האם אלו סיבות סבירות?

חניה

שאלתך אינה ברורה, סעיף 55 (3) לחוק המקרקעין, תשכ"ט-1969 קובע כי בעלי הדירות רשאים לקבוע בתקנון, כי חלק מסויים של הרכוש המשותף,יהיה צמוד לדירה למעט חדרי-מדרגות, מעליות, מקלטים ומיתקנים המיועדים לשמש את כל בעלי הדירות; על מנת להצמיד חניה מהרכוש המשותף, יש לקבל את הסכמת בעלי הדירות, שבבעלותם 60% מהדירות (כאמור בס' 2 בחלק ג' לתוספת השניה לחוק).

שירה בן אשר ארד, עו"ד


טל. 072-2990969


www.sba-law.com

האם אין חובה ל-100% מבעלי הדירות?

היכן אפשר להשיג את תוכן החוק בעניין זה? תודה מכל הלב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר