ברצוני להתיעץ איתכם.

קנינו מגרש בשומרון, אזור בנוי לאוכלוסיה דתית וחילונית ואנחנו מעונינים למכור את חלקינו. אין לנו רישום בטאבו, יש לנו זכות דרך עמותת קדומים, ואישורים מהם על הרכישה. בכל הפניות שלנו אליהם עורך הדין מפנה אותנו לכונס נכסים של חברה אחרת. אנחנו בפלונטר. האם יש עו"ד לעניני נדל"ן שיכול לעזור לנו לצאת מהפלונטר ולממש או למכור את מה שקנינו?

קניית מגרש - התייחסות.

אתה כותב - "קנינו מגרש בשומרון" - ממי קנית ? למי שלמת ? כמה שלמת ? ומה קבלת בתמורה ? האם הגוף שממנו קנית הוא חברה רשומה בבית אל ? האם קבלת ניירות רשמיים המאשרים את הרכישה ? האם יש התחייבות שלטונית כל שהיא ? באיו"ש יש עיסקאות מקרקעין מזוייפות בלי סוף ויתכן ששמת כספיך על "קרן הצבי". אתה כותב - אין לנו רישום בטאבו, יש לנו זכות דרך עמותת קדומים, ואישורים מהם על הרכישה. ** האם בדקת שהעמותה חוקית ורשומה כחוק ? מיהם בעליה ? האם נעשתה פרצלציה כל שהיא בקרקע ? האם קבלת מפה עם סימון החלק שלך ? האם ראית בעניך את מיקום הקרקע ? האם יש התחייבות כלשהיא של מי מחברי העמותה לאישור הקרקע לבניה ? אתה כותב - בכל הפניות שלנו אליהם עורך הדין מפנה אותנו לכונס נכסים של חברה אחרת. *** נראה לי שרומית, ונעשה לך "עוקץ" במקרקעין,והשאלה היא האם יש בכלל גוף פיננסי מאחרי אותה עמותה, האם יש אנשים פיזיים שאינם מתכחשים לאחריותם לעיסקה ? אני ממליץ לך מהיום להקליט את כל השיחות עם אלה שאיתם חתמת על ההסכם. לגבי עו"ד אני ממליץ לך על עו"ד יורם חג'בי/חגי מבנין אמות משפט בת"א- מומחה לנדל"נ , הטלפון במשרד- 03-6957974

רכישת דירה

רכישת דירה אינה עניין של מה בכך. נדמה כי אנך יודע מה רכשת בטיב כספך. האם חתמת על הסכם טרם הרכישה, מה ההסכם קובע? בנוסף, מה הגוש והחלקה, האם מדובר בדירה הרשומה בטאבו או במנהל? מיהי עמותת קדומים שאתה מציין. יש המון מידע שחסר בשאלתך. הנך מופנה למאמר שכתבתי בנושא רכישת דירה, בחלק של המאמרים, עליך לפנות לעו"ד שיבדוק את המסמכים שברשותך, שיברר איזו זכות רכשת, וימליץ לך על דרכי פעולה, ככל שצריך.

שירה בן אשר ארד, עו"ד

טל. 072-2990969

www.sba-law.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר