התקנת מעלית עלות לקומה?

שלום אני גר בבניין של 3 קומות על עמודים . (לקומה ג' יש גג בטאבו מחובר לדירה עם כניסה מהדירה) בכל קומה ישנם 2 דיירים. הוחלט להקים מעלית בבניין כמה אמור לשלם כל קומה ?, אני גר בקומה ב' סה"כ בבניין 6 דיירים. האם יש חישוב קבוע? או נהוג אחוזים וכמה? תודה

התקנת מעלית

צביקה שלום, מומלץ לערוך סקר בין חברות בשוק לגבי עלות בניית מעלית וכן לבדוק את ההמלצות עליהם,מה כוללת העבודה שהם מבצעים, האם קיימות המלצות על החברה, מיהי החברה, האם אין לה חובות בהתאם לדוח רשם החברות.

שירה בן אשר ארד, עו"ד

טל. 072-2990969

www.sba-law.com

אשמח מאד לייעץ לכם טלפונית

054-4261667 בנוסף - את כל הפרטים ניתן למצוא באתר שלי: (הוא עוד חדש לגמרי וישתנה אך כרגע...) אנא כנסו לאתר שלי פיקוח בנייה ושמאות מקרקעין

מעלית

שלום עדיין לא הבנתי כמה אמור לשלם כל קומה באחוזים?, ומי קובע את יחס תשלום לכל קומה? הדיירים או עו"ד

התקנת מעלית עלות לקומה?

שלום אני גר בבניין של 3 קומות על עמודים . (לקומה ג' יש גג בטאבו מחובר לדירה עם כניסה מהדירה) בכל קומה ישנם 2 דיירים. הוחלט להקים מעלית בבניין כמה אמור לשלם כל קומה ?, אני גר בקומה ב' סה"כ בבניין 6 דיירים. האם יש חישוב קבוע? או נהוג אחוזים וכמה? תודה

חלוקת עלויות בין דיירים בהתקנת מעלית

לפי חוק המקרקעין בעלי דירות המהווים 2/3 מבעלי הדירות בבניין יכולים להחליט על התקנת מעלית. בעלי הדירות שהחליטו על התקנת המעלית ישאו בהוצאות ההתקנה. בעלי הדירות בקומת הקרקע לא ישאו בעלויות , גם אם היו חלק מהמחליטים להתקין את המעלית. כל בעלי הדירות ישאו בתשלום הפעלת המעלית. העלויות הן בהתקנה והן בהפעלה יהיו לפי היחס שבין שטח רצפת הדירה לבין שטח הרצפה של כל הדירות שנושאות בתשלום. כל זה הוא לפי החוק ובתנאי שלא כתוב בתקנון דבר אחר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר