עומדים לבנות מתחתי והכינו לי הסכם

האם הוא טוב לי? מאשרים ומתחייבים בזאת למשפחת לוי על הסעיפים הבאים: 1. בתמורה לחתימתכם, נסכים בזאת לחתום על תוכניות עתידיות שלכם לשפץ ולהרחיב את דירתכם ולבנות על הגג שמעל דירתכם קומה אחת. זאת בתנאי שתוכניות עתידיות אלו יובאו לעיונינו מבעוד מועד, יהיו בגבול הסביר, בהתאם לאישורים, תקנות הנחיות והיתרים של העירייה, לא יפגעו בזכויות ההנאה בנכס שלנו ולא ייגרמו כל נזק או ירידת ערך הנכס שלנו. 2. אנו מתחייבים להסדיר שביל גישה ברוחב של 1.1 מטר עד לחדר המדרגות במקום השביל הקיים, בתקופת הבנייה ולאחריה. 3. בתום הבנייה ארבעת הדיירים יצבעו במשותף את חדר המדרגות. 4. ארון החשמל של דירתנו בחדר המדרגות יוסר או ישופץ. 5. בהתבסס על הצהרתכם כי הסכם השכירות שביניכם לבין מר __________ הוא הסכם סטנדרטי ("סטימצקי"), אנו מתחייבים לשפות אתכם בגין מחצית מהנזק הכספי שייגרם לכם עקב תביעה שיגיש מר ___________ הנובעת מעבודות השיפוץ שנבצע, ובלבד שתודיעו לנו על התביעה כאמור ותאפשרו לנו להתמודד מולה. האם לחתום על זה או יש מה לתקן? תודה.

לא הייתי מעיזה לחתום על הסכם כזה בלי יעוץ משפטי של עורך דין.

כמו כן אותו עורך דין חייב לבקר בבניין על מנת להבין את המשמעות המדוייקת של כל ההתחייבויות הקיימות בהסכם. ההסכם כולל התחייבויות מרחיקות לכת ואי אפשר לחתום על הסכם כזה על סמך ייעוץ כללי באינטרנט או אפילו של חבר. תמר אברהם, שמאית מקרקעין info@tamarab.co.il

הסכם

שלום רב, אכן, מומלץ מאוד להתייעץ עם עו"ד טרם החתימה על ההסכם. באופן כללי, ההסכם חייב להיות הרבה יותר מפורט ומוגדר, כגון מה היקף הבניה המתוכננת, מי המבצע, משך הזמן הנועד לביצוע, ועוד. לפיכך, טרם החתימה, על מנת להגן על האינטרסים שלכם, מומלץ להתייעץ עם עו"ד ולשלם מעט כסף על מנת לחסוך עגמת נפש ונזקים בעתיד.

שירה בן אשר ארד, עו"ד


טל. 072-2990969


www.sba-law.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר