האם המחירים יירדו לדעתכם?

אני מתכוון יותר מ3%-5% המתווכים מספרים לי שאין עבודה והשוק מת... האם לחכות עוד חדשייםשלושה ?

ירידת מחירים

היי איציק באופן כללי ישנה מגמת ירידה במחירים, עקב המשבר. בנושא זה מומלץ לפנות למתווכים או כלכלנים בתחום.

שירה בן אשר ארד, עו"ד

טל. 072-2990969

www.sba-law.com

ירידת מחירים....

איציק שלום, יש האטה גדולה בשוק ובמקומות מסויימים קיימת בהחלט ירידה במחירים. בינתיים מדובר בירידה מתונה יחסית ועדין לא הגיעה "הנפילה הגדולה". כל התנאים האובייקטיביים מסביבנו - מיתון עולמי, מצב ביטחוני מעורער, מסמנים כי אנחנו הולכים לתקופה של ירידת מחירים. מאידך, צריך לזכור שרוב היזמים בשוק הנדל"ן נערכים לכך. מספר התחלות הבניה ירדו באופן דרסטי והיצע הדירות המוכנות בשוק עומד להתכווץ. בנוסף, הריבית בבנקים ירדה באופן משמעותי ביותר וכיום השקעה בדירת מגורים שיכולה להניב ללא סיכון כ - 4% לשנה עדיפה בהרבה על רוב אפיקי ההשקעה הסולידיים ולכן יש סיכוי שמשקיעים שכן מחפשים אפיקי השקעה ישקיעו בשוק הנדל"ן בנכסים סולידיים. עובדות אלו יכולות לאזן פערים בין היצע וביקוש ואולי למתן את ירידות המחירים. מנסיוני כשמאית מקרקעין במשך כ - 16 שנה, קשה מאוד לצפות את שיעור ירידת המחירים, בייחוד בשוק הישראלי. במידה ואתה לא לחוץ לרכוש דירה או נכס אחר הייתי ממליצה לחכות עוד מספר חודשים ולראות מה קורה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר