מגנזיום

מגנזיום

שלום רב איך אפשר לדעת אם יש חוסר במינרל המגנזיום בגוף האדם

מגנזיום

דרושה בדיקת דם. בברכה, מגר' טלי אנגור, יועצת תרופתית, רוקחת מורשה, מומחית לכימיה תרופתית ונטורופתית
מנהל הפורום
250+

מגנזיום

שנה טובה ומבורכת תודה על תשובתך איזה בדיקה זו אמרתילרופא שלי והוא אמר לא צריך עשיתי המון בדיקות אם אדע איזה בדיקה זו אגיד לו שיתן לי

מגנזיום

שלום יהודה, מדובר בבדיקת מגנזיום, בבדיקה זו בודקים את ריכוז המגנזיום בנסיוב הדם. מגנזיום הוא מינרל החיוני לבקרת הפעילות התוך-תאית, ליצירת עצמות ושיניים, להעברת אותות עצביים ולהתכווצות שרירים. הוא מפעיל אנזימים רבים ויש לו חשיבות בהעברת סידן ואשלגן דרך קרום התא. רוב המגנזיום נמצא בעצמות ובשיניים. מגנזיום נספג מהמעי מירקות ירוקים, אגוזים ודגנים, ומופרש מהגוף דרך השתן והצואה. רמת המגנזיום בדם נשמרת בדרך כלל יציבה ומבוקרת על-ידי ויטמין D והכליות. כיוון שהגוף מאבד מגנזיום כל יום, מומלץ לצרוך כ- 300-500 מיליגרם מגנזיום ביום. רמת המגנזיום התקינה תלויה בגיל הנבדק. המטרה העיקרית של בדיקה זו: הערכת רמת המגנזיום בדם; סיוע באבחון הפרעות במערכת העצבים ובשרירים ובתפקוד הכליות. מכיוון שהנך סובל מבעיות רפואיות שונות (אם אני מבינה נכון מתוך השאלות ששאלת בחודשים האחרונים) ההיתי ממליצה על יעוץ תרופתי ונטורופתי לבחינת כל סוגי התרופות אותן אתה נוטל, המלצה על שינוי במידת הצורך, המלצה על תוספי תזונה מתאימים וזאת בכדי לשפר את איכות חייך ולמנוע בעיות בעתיד. במידה והנך מעוניין ניתן ליצור עימי קשר ב 052-4644646 ולהשאיר הודעה על המשיבון. בברכה, מגר' טלי אנגור, יועצת תרופתית, רוקחת מורשה, מומחית לכימיה תרופתית ונטורופתית.
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ תרופתי
בחר
בחר