היחס לילדים באודישנן האחרון

ביתי ישבה שורה ראשונה מול הצוות המקצועי בוכייה מספר דקות ,את אף אחד זה לא עניין , האלצתי להכנס פנימה כאשר הבחנתי שהיא מחפשת דרך לנגב את דמעותיה, כמובן כאשר היתה סיטואציה דומה עם מישהי מוכרת לאנשי ההפקה היחס היה שונה, על כך אני לא אסלח להם , אני בזה להם גם על כך כשהייתי בפנים ראיתי כיצד קבוצת ילדים שהיה ברור שהתקבלו למופע מראש והאודישן נועד לסמן וי על כך שנבחנו. עיקר האשמה היא עליינו ההורים ששיתפנו פעולה איתם ובעצם פגענו בילדנו. הייתי שמחה אם היינו מוצאים דרך לחשוף את כל הגועל שהתרחש שם . הייתי נאיבית ששלחתי את ביתי,חשבתי שביתי תצליח בכוחות עצמה.

הייתי בטוחה שהבת שלך נבחרה

ילדה יפה מאוד וגם (לפי האודישן המצולם) נראה ששרה יפה. אם אני לא טועה היא הייתה בין 45 הילדים האחרונים. לא? אולי החליטו לא לקבל אותה בגלל הבכי? בכל זאת היא הייתה בין הילדים הגדולים יותר ואם לא הצליחה לעמוד בלחץ של אודישן איך תעמוד בלחץ של חזרות והופעות? (וזה המון לחץ!)

המשך תגובה

רק על מנת לדייק,הילדה בכתה רק לאחר שהעמידו אותה עם עוד 9 ילדים על מנת להחליט אם היא הכן התאימה, בסה"כ מה שאני אומרת זה שהם יכלו להיות אנושיים יותר כי באמת מדובר רק בילדים. כמו כן הפרסום המוקדם , כי רק ילדי יס יכולים להשתתף אף הוא מופרך, נכון שבפרוטוקול כתוב שהכל לפי שיקול דעתם כך שהם מכוסים, אבל בכל זאת... ההפקה לא לקחה ילדים גדולים אנונימיים...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסטיבל שירי ילדים
בחר
בחר