בושה חוסר רגישות

להפקה אני חושבת שעברת כל קו אדום!!!! להגיד לילד עברת אתה משתתף בפסטיגל וחצי שעה אחר כך להתחרט??????? איפה הלב שלכם? איפה הרגישות?מדובר בילדים שעברו את כל השלבים את כל מסכת העינויים עד לקבלת תשובה חיובית התקבלו התקשרו לכל החברים משפחה וכו ואז אתה אומרים מתחרטים כי יש יותר מדי ילדים גדולים ופחות ילדים קטנים איפה הייתם בשעתיים שכל הלידים היו בפנים לא ראיתם את גלאי הילדים לפני שהודעתם תשובות??????? תתבישו לכן לעשות דבר כזה לילד צריך להתקשר לעיתונות ולכל הנוגע בדבר על דרך התנהלות מחפירה ורגישות שואפת לאפס!!!!!!

לסגלית. גם אני אמא של ילדה שהשתתפה היום

נכון שהיום היה מאוד קשה, אבל, מה שאת מתארת לא מדוייק. אני מניחה שאת מדברת על השלב בו השאירו 45 ילדים ואח"כ ניפו עוד 7 (וכנראה הילד שלך היה בין ה-7). אני לא מבינה איך הגעתם לשלב של להתקשר למשפחה וחברים. בשום שלב הם לא אמרו שהבחירה סופית. גם כשנשארו רק 35 ילדים וחילקו לנו טפסים למשרד העבודה וחוזה - אמרו שהבחירה עדיין לא סופית כי הילדים צריכים לעבור מפגש עם יהודית רביץ ולקבל את אישורה.

לא אני יודעת בדיוק מה אני כותבת וכבר הודיעו לה שהיא בתוך ה-31 ילדים הסופיים ואז התחרטו

לא אני אחות של ילדה שנאמר לה שהיא נמצאת בן 31 ילדי הפסטיבל (ולא נבחרו 35 נבחרו 31) שכבר הודיעו להם סופית אתם בפנים ואז לקחו לצד את אותם 3 ילדות וחזרו בהם בגלל "עודף של ילדות גדולות" אם היא הייתה לא מתקבל לא הייתי מתוסכלת הבעיה היחידה שיש לי שאחרו לה כן ואחר כך שינו את דעתם וזה לדעתי חוסר מקצועיות

את זה לא ידעתי

זה באמת מתסכל. מוזר לי שבאותו מעמד הם אמרו לכם כן ואחר כך לא... הרי מראש הוא אמר שיש עודף של ילדות גדולות וייתכן שיהיה ניפוי אחרי המפגש עם יהודית רביץ - אז למה לא חיכו למפגש? בכל מקרה, לא הייתם צריכים להעביר לילדה מסר שהיא סופית בפנים - כי בעצם, עד עכשיו הדברים לא סופיים (אני מקפידה להזכיר זאת לבתי) -להשתדל שהאכזבה, במידה ותגיע, לא תהיה קשה מדי. לבי עם אחותך - זה באמת קשה מאוד. אבל, אם היא אוהבת את הבמה תעודדו אותה להמשיך לנסות. אם היא הגיעה עד השלב הזה סימן שהיא מוכשרת. בהצלחה!

צדקת

לגבי זה שהיא נופתה מתוך ה-45 ילדים הסופיים עודכנתי הבוקר בכל מקרה הכניסו את הילדים ואמרו להם שהם מקבלים את ה-45 ואחר כך החליטו אחרת וזה שבר אותה

בושה חוסר רגישות

להפקה אני חושבת שעברת כל קו אדום!!!! להגיד לילד עברת אתה משתתף בפסטיגל וחצי שעה אחר כך להתחרט??????? איפה הלב שלכם? איפה הרגישות?מדובר בילדים שעברו את כל השלבים את כל מסכת העינויים עד לקבלת תשובה חיובית התקבלו התקשרו לכל החברים משפחה וכו ואז אתה אומרים מתחרטים כי יש יותר מדי ילדים גדולים ופחות ילדים קטנים איפה הייתם בשעתיים שכל הלידים היו בפנים לא ראיתם את גלאי הילדים לפני שהודעתם תשובות??????? תתבישו לכן לעשות דבר כזה לילד צריך להתקשר לעיתונות ולכל הנוגע בדבר על דרך התנהלות מחפירה ורגישות שואפת לאפס!!!!!!

סליחה... יש גבול

שלום סיגלית, יכול להיות שביתך לא שרה יפה... או ש/היא חסרת ביטחון, איזו חוצפה לרדת על הפקה מצליחה!!!! בושה וחרפה את!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסטיבל שירי ילדים
בחר
בחר