אפילו הופיע ליפני כמה הורים באודישנים ברמת גן איזה ילדה מהממת אמרו כוכב מלידה

דבר שאנחנו כבר יודעים מאז שהיא היתה מאוד קטנה אבל לא תאמינו הילדה לאאאא היתקבלה כי היו ילדים של מפורסמים שהיו צריכים להיכנס אני נישבעתי לבתי שהסיפור יהיה מפורסם בתפוז ובכל מקום שאפשר שהדברים ההלו עים ילדים לא יקרו אף פעם יותר שחיטןת לא עים ילדיםםםםםם.

חחח את צודקת לצערי......

גם לי הייתה הרגשה שהעדיפו ילדים שכבר עם נסיון בדוגמנות וכד' על פני ילדים אנונימיים ומוכשרים. הבת שלי סיפרה לי שילד מפרסומת מוכרת התבלבל במילים ולא הצליח לשיר את השיר ובכל זאת עבר.... אין לך מה לכעוס....ואל תעבירי את ההרגשה שלך לילדה....האודישינים סתם היו הצגה אחת גדולה...הם רצו רק ילדים עם נסיון קודם.... תחשבי על זה כהפסד שלהם....

ראי תגובתי מעלייך (שישרתי לא נכון)

ל לה לי

ראשית שיהיה בהצלחה לבת שלך באודישינים ואני מקווה שהיא תצליח. זה די ברור דרך אגב שהם יקבלו קצת ילדים אנונימיים (בדיוק בגלל שמועות כאלו)....אבל רובם יהיו עם נסיון קודם. וגם אם אותו אחד שאנחנו מדברות עליו מהפרסומת לא עבר לשלב הבא בינינו הוא לא היה צריך לעבור אפילו את השלב הראשון והעבירו אותו רק כי הוא מפורסם.... אבל שוב אני העברתי לבנות שלי שזו הייתה חוויה נחמדה ותו לו. ואני לא דואגת....הרבה אנשים מוכשרים ומפורסמים לא קיבלו הזדמנות בפעמים הראשונות ונחלו אכזבות באודישינים. זה הכל עניין של גישה....אני ממש לא כועסת....(שוב זו הייתה חוויה נחמדה מאוד ואני בטוחה שזה הפסד שלהם)

העיקר שההפקה קיבלה חשיפה באמצעות האנשים שלנו שדירגו באתר

מזלי שביתי רק בת 6 ואני עוד יכול לספר לה סיפורים, לא מקנא בילדים גדולים יותר שלוקחים את זה ממש ללב, מתוך הילדים ששלחו אודישנים אולי יתקבלו שניים, כל השאר נבחרו כבר מזמן

ל לה לי

ראשית שיהיה בהצלחה לבת שלך באודישינים ואני מקווה שהיא תצליח. זה די ברור דרך אגב שהם יקבלו קצת ילדים אנונימיים (בדיוק בגלל שמועות כאלו)....אבל רובם יהיו עם נסיון קודם. וגם אם אותו אחד שאנחנו מדברות עליו מהפרסומת לא עבר לשלב הבא בינינו הוא לא היה צריך לעבור אפילו את השלב הראשון והעבירו אותו רק כי הוא מפורסם.... אבל שוב אני העברתי לבנות שלי שזו הייתה חוויה נחמדה ותו לו. ואני לא דואגת....הרבה אנשים מוכשרים ומפורסמים לא קיבלו הזדמנות בפעמים הראשונות ונחלו אכזבות באודישינים. זה הכל עניין של גישה....אני ממש לא כועסת....(שוב זו הייתה חוויה נחמדה מאוד ואני בטוחה שזה הפסד שלהם)

הגישה שלך מאוד בריאה בעיני, גם אני הבהרתי (ועדיין מבהירה...)

שאנחנו מתייחסים לכל הסיטואציה כחוויה (וככל שהיא נמשכת אוספים חוויות). עם זאת, כאב לי כל כך לראות את הילדים שיצאו בוכים מהשלב השני - נבחרו 60 מתוך 100 - היום אמורים לבחור 30 מתוך ה-60. אני בטוחה שיש ילדים ש"שוריינו" להם מקומות מראש, אבל, אני לא חושבת שמדובר בסדר גודל המתואר כאן בפורום.

אפילו הופיע ליפני כמה הורים באודישנים ברמת גן איזה ילדה מהממת אמרו כוכב מלידה

דבר שאנחנו כבר יודעים מאז שהיא היתה מאוד קטנה אבל לא תאמינו הילדה לאאאא היתקבלה כי היו ילדים של מפורסמים שהיו צריכים להיכנס אני נישבעתי לבתי שהסיפור יהיה מפורסם בתפוז ובכל מקום שאפשר שהדברים ההלו עים ילדים לא יקרו אף פעם יותר שחיטןת לא עים ילדיםםםםםם.

מירב גיין- לתשומת ליבך

גם אני הייתי באודישן עם הילד שלי, וגם הוא לא עבר לשלב הבא. מכאן ועד להשמצות כפי שאת מנסה לעורר- הדרך ארוכה. עצרי לחשוב, אולי ביתך לא מספיק מוכשרת... אולי היא לא זמרת מדהימה כפי שהם מחפשים... נסי לחשוב, לפני שאת תוקפת. ודבר נוסף- לפני שאת מפרסמת תגובות נלעגות באתרי אינטרנט- עשי טובה, למדי לכתוב ללא שגיאות כתיב!!! או- שגיעות כטיב... כפי שבוודאי יהיה לך יותר קל להבין...

אשמח אם תחשיפי את השחיתות בעולם הבידור

קודם כל, תודי על כך שביתך לא נאלצה להתמודד עם אודישן נוסף שהיה מכור כבר מראש, ילדים שלא הופיעו האודישן הקודם הופיעו פתאום, ילדים שרובם הכן מוכשרים מאוד, חבל שהם לא נתנו הזדמנות לילדים חדשים להחשף וזה מה שכואב לי. יקח לך כמה ימים להרגע וגם לי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פסטיבל שירי ילדים
בחר
בחר