שמירה על המשקל

לפני כשנה וחצי שקלתי 107, כרגע אני שוקל 70.. הייתי בתהליך בריא לאיבוד משקל שכלל ספורט, אכילה מרובה של פירות, ירקות וסיבים תזונתיים וכמובן שתייה רבה של מים.. לפני כשבועיים שקלתי 67, וכפי שכתוב למעלה כרגע אני שוקל 70.. אני מודאג מכך שאני עלול לעלות במשקל, אני לא יודע איך אני נשאר במשקל רגיל ולא מעלה.. לפעמים קורה שאני לא מודע לכמות האוכל שאני אוכל ושם לב לכך רק אחרי האכילה, שנדמה לי שהיא מופרזת.. אני לא מבין למה לפעמים אני לא מצליח לשלוט על עצמי ועל הרעב שלי, לאחר תקופה כ"כ ארוכה ומוצלחת של איבוד משקל והתעמלות.. מה אני כדאי לי לעשות בכדי לא לעלות במשקל ולשמור על ההצלחה שהייתה לי? אני בן 17, הגובה שלי הוא 1.73 מטרים.. לא יודע אם הנתונים יעזרו - חשבתי שכדאי להוסיף.. לאחרונה עשיתי בדיקות דם כדי לוודא שהכל בסדר איתי לאחר איבוד כ"כ הרבה משקל - הכל תקין, אני בריא לגמרי - אני חייב להשתלט שוב על המחשבות שלי על אוכל, אם לא אני עלול לעלות שוב במשקל והתהליך הארוך והכואב הזה יהיה לחינם.. עצות??

שליטה ואחריות אישית בקשר למשקל ולייף סטייל בכלל!

מצאתי באתר נטוגרין(חפש בגוגל את הרצף הבא: המאמן האישי לאיכות חיים הופך את החלומות למציאות) שם תוכל להבין יותר על "שליטה ואחריות אישית - השליטה על קצב ההתקדמות היא שלך. אף אחד לא מבקר אותך או שופט אותך".

שלום לך

נראה שהגעת לצומת דרכים ,כמו שהגעת למשקל הנ"ל לאחר שעברת תהליך להורדה ,עכשיו אתה צריך להתחיל תהליך של שימור,היכנס לאתר "פתית" שם תוכל להפנות את הדילמות שלך גם למומחים וגם לברי האתר ואולי תקבל את הפתרון המיוחל. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תזונה נכונה ואימון
בחר
בחר