רוצה להוריד במשקל ולפתח שרירים

שלום אני בן 16 וחצי אני שוקל בערך 65 קילו והגובה שלי הוא 1.63 אני רוצה להוריך בערך 20 קילו. אני רוצה גם לפתח שרירים בבטן, בידיים ורגליים. הלכתי לדיטאנית וזה לא הלך... מקווה שתעזרו לי דור

שלום דור

ראשית המטרה שלך ברורה ומובנית,אבל לפני הצבת המטרה עלייך לחשוב בצורה ריאלית,אם תוריד 20 קילו לא יישאר מימך הרבה ביחס לגובה שלך ולמשקל הנוכחי שרשמת לנו. נסה קודם להציב מטרה ריאלי של 4-5 קילו היא גם יותר קלה להשגה וגם לא תיפגע בבריאותך. האם שהלכת לדיאטנית ביצעת את מה שהחלטתם?האם שילבת פעילות גופנית בנוסף לכך? אם אתה מעוניין בעוד טיפים ומאמרים בנושא שלך מומלץ לך להיכנס לאתר "פתית" . בהצלחה

ירידה במשקל ופיתוח שריר

ראשית דור כדאי לדעת שאתה נמצא במשקל המתאים לגובה ( כמובן תלוי במבנה הגוף שלך) אני מנחש שמה שאתה רוצה לשפר זה את אחוזי השומן, כלומר היחס שבין השומן לשריר. כלומר מצד אחד להוריד בשומנים ומצד שני להעלות את מסת השריר. בגדול הרעיון מאוד פשוט: 1) שיפור התזונה 2) ספורט. אבל במידה ואתה רוצה להשיג תוצאות מהירות מבלי לפגוע בבריאות עליך להיוועץ באיש מקצוע אשר יבנה לך תוכנית המתאימה בדיוק לך. חשוב לעשות זאת בקצב הנכון (גם לא מהר מידי) במיוחד בגיל הזה אשמח לעזור לך שי - מאמן אישי המרכז לתזונה נכונה weightcontrolcenter@gmail.com

דור, הלכת להישקל אצל רופא כבר?

קודם כל כדאי שתברר אם יש לך באמת עודף משקל. בני נוער נוטים לראות את עצמם שמנים יותר מאשר הם באמת. בכל מקרה אני מכיר אתר אינטרנט שיש בו הסברים מקיפים על פיתוח כושר גופני יחד עם שמירת משקל לנוער. אולי תמצא שם תשובה, בכל מקרה, יהיה לך אנשים מקצועיים לפנות אליהם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תזונה נכונה ואימון
בחר
בחר