ערב טוב

ערב טוב

שלום זה גיא מרוז אני מוכן לענות על שאלה

מוסר שילומים

שלום גיא וחג שמח. מה גורל התביעה שהגשתם נגד ועדת התביעות לפרקליטות בניו יורק? אך אפשר להתעדכן בהתפתחויות? תודה מראש, עזריאל

לגיא מרוז

ראשית ברכות על המוכנות להיכנס למלחמה על הצדק.מישהו צריך לעשות את זה. הסרט לא הפתיע אותי כלל, ואחת הבעיות שלנו שפתאום כולם תמימים, עיוורים חרשים וכל מיני, על מנת לא לראות.כמה נוח להתעלם מאוכלוסיה שכבר אין לה כל כוח.מצער אותי להגיד אבל ממצאי הסרט אינם מפתיעים כלל, ומי שחי כאן יודע זאת. הסרט בעיני עצוב לאיזה שפל אנחנו הגענו.אנחנו שמתיימרים להיות מוסריים," עם נבחר" וכל הבלה בלה... שנית, גם אני הייתי מתלהמת כנגד העושק שראית, אל ירפו ידייכם, הסרט לא שינה כלום מהגישה של מי שצריך לדאוג לאומללים האלה, הרי לא הרעתם את מצבם, אלא הפכתם את הנושא למדובר יותר, והכנסתם אותו לתודעה הציבורית. כעת הזמן שלנו הציבור להרים את הכפפה, ולהצטרף, רק לחץ ציבורי "לא" מתון יביא לשינוי. אני לא קשורה לשואה מלבד היותי יהודיה, ואני לא מבינה איפה כל משפחות הניצולים, גם אם ישירות זה לא נוגע להם. מישרואה עוול ולא מגיב, נחשב העיני לא פחות אשם מהמבע בפועל. תמשיכו לנענע את אמות הסיפים של כל אותם אוכלי זבחי מ...

מוסר שילומים

שלום גיא וחג שמח. מה גורל התביעה שהגשתם נגד ועדת התביעות לפרקליטות בניו יורק? אך אפשר להתעדכן בהתפתחויות? תודה מראש, עזריאל

גדול הגנבים ממשיך לחגוג הורשע בגניבה אך השופט לא הפסיק את המשך הגזל

עו"ד ישראל פרי הגיש ערעור לבית המשפט העליון, פחות משבוע לאחר שנדון ל-12 שנות מאסר בפועל וקנס בגובה 22 מיליון שקל. פרי הורשע בגניבת 320 מיליון מרק גרמני מלקוחותיו, ברובם ניצולי שואה.

האם הנכם זקים לעזרה של עוד צעיר? אם כן, אשמח להתנדב ולעזור.

דניאלה שלום

אנא צרי איתי קשר לגבי העזרה לניצולי שואה, מאוד שמחתי לשמוע שלמישהו עדין אכפת. כל המעוניינים לעזור לניצולי שואה מפגש שבועי לפחות כ-שעתיים בשבוע, לפרטיום: אמיר 0524322228 mhpeha@gmail.com "פרוייקט מהפכה"

ערב טוב

שלום זה גיא מרוז אני מוכן לענות על שאלה

מרוז,סתם שאלה? אתה זה מהטלוויזיה?

להנות היום מה שתפסידו למחר

אתה מוכן לענות על השאלות? זו לא הייתה הכוונה בפורום? למה כל השאלות נותרות ללא מענה?

לל

זה דיי מוזר אין הרגשה של מתכון מנצח אילה של דיו מרוח
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוסר השילומים
בחר
בחר