ערב טוב

ערב טוב

שלום זה גיא מרוז אני מוכן לענות על שאלה

שלום גיא...אודה להתייחסותך לשאלה ששאלתי למטה- "שאלה לגיא ואורלי ושאר העורכים"

איך יכול להיות שאף אחד לא שם לב לזה עד עכשיו?

איך זה שכל מי שאתם פונים אליו מסיר מעצמו אחריות? מה אני, בתור נערה בת 14 יכולה לעשות?

אתה מוכן לענות על השאלות? זו לא הייתה הכוונה בפורום? למה כל השאלות נותרות ללא מענה?

האם קיימת דרך לעקוב אחר התביעה מול הממשל הפדרלי בארה"ב לגבי SELF DEALING שמוצג בסרט?

אם תוכל לצרף קישורים וכתובות בכדי שאנשים מזועזעים יוכלו להוסיף VOLUME לקול הזעקה החלושה של ניצולי השואה שנשארו בחיים גם לאחר הקרנת הסרטים שהפקתם

האם הנכם זקים לעזרה של עוד צעיר? אם כן, אשמח להתנדב ולעזור.

מה יעשו עם הכסף שיישאר?

למי יחלקו את הכסף שיישאר כשימותו כולם מי לעזאזל יקבל אותו ולמה?

האם לא ראוי לנסות להעביר חוק בו כספי ניצולי שואה ללא יורשים ירשיהם יהיו שאר ניצולי השואה בחלקים שווים!!!

היי גיא

עם כול הכבוד, אתה עוסק בנושאים כולכך רציניים וחשובים. וראוי שתמתן את החוצפה ותדבר אל האנשים האלו בשפה שלהם. ההסתחבקות שלך לא מתפרשת כראוי וייתכן שכתוצאה מכך, ניתקה ועידת התביעות את הקשר עם ההפקה. מן הראוי שתצרפו אנשים דוברי אנגלית ובעלי השכלה פורמלית מתאימה שיעשו את המלחמה. מדובר בנושא יותר מידי רציני, על מנת לאפשר לארגון הזה לשחק בברוגז, כי ברור לגמרי שבשנה הבאה ישודר הסרט מוסר השילומים החגיגה נמשכת2, רק שאף אחד מועידת התביעות לא ישתתף בו. עצוב שהסרט נגמר ללא תקווה לניצולים, אלא יותר גרוע, הסרט גרם נזק שחייבים לתקן באופן מיידי. כלומר חייבים מחר בבוקר להקים צוות מקצועי ברשות שופט בדמוס. שיכפה על הועידה לחדש את הקשר וידאג להעביר בצורה מקצועית ולא אמוציונלית את השאלות ולדרוש תשובות. הסרט מביא מימצאים חשובים מאוד, הבעיה שפשוט הנתונים לא מגיעים לאוזניים הנכונות. לצערינו לרפי איתן אין את הכוחות לפעול נגד ועידת התביעות, יכול להיות שגם אותו מחזיקים בבצים (תסלחו לי על הביטוי) ולכן הוא לא מסוגל לפעול. אולי מי שאמור לייצג את ניצולי השואה בפני ועידת התביעות הוא ראש הממשלה, או לחלופין נשיא המדינה, יכול להיות שלהם הם יקשיבו.

אבקש לדעת כיצד אפשר לקבל עותק של מערכת ההסכמים שיצרו את זכאות הניצולים?

אני לא מבינה את השאלה. למה הכוונה מערכת הסכמים?

היי גיא

עם כול הכבוד, אתה עוסק בנושאים כולכך רציניים וחשובים. וראוי שתמתן את החוצפה ותדבר אל האנשים האלו בשפה שלהם. ההסתחבקות שלך לא מתפרשת כראוי וייתכן שכתוצאה מכך, ניתקה ועידת התביעות את הקשר עם ההפקה. מן הראוי שתצרפו אנשים דוברי אנגלית ובעלי השכלה פורמלית מתאימה שיעשו את המלחמה. מדובר בנושא יותר מידי רציני, על מנת לאפשר לארגון הזה לשחק בברוגז, כי ברור לגמרי שבשנה הבאה ישודר הסרט מוסר השילומים החגיגה נמשכת2, רק שאף אחד מועידת התביעות לא ישתתף בו. עצוב שהסרט נגמר ללא תקווה לניצולים, אלא יותר גרוע, הסרט גרם נזק שחייבים לתקן באופן מיידי. כלומר חייבים מחר בבוקר להקים צוות מקצועי ברשות שופט בדמוס. שיכפה על הועידה לחדש את הקשר וידאג להעביר בצורה מקצועית ולא אמוציונלית את השאלות ולדרוש תשובות. הסרט מביא מימצאים חשובים מאוד, הבעיה שפשוט הנתונים לא מגיעים לאוזניים הנכונות. לצערינו לרפי איתן אין את הכוחות לפעול נגד ועידת התביעות, יכול להיות שגם אותו מחזיקים בבצים (תסלחו לי על הביטוי) ולכן הוא לא מסוגל לפעול. אולי מי שאמור לייצג את ניצולי השואה בפני ועידת התביעות הוא ראש הממשלה, או לחלופין נשיא המדינה, יכול להיות שלהם הם יקשיבו.

מילא לנשיא,אבל ראש הממשלה בעל אלף הפרשיות?לא נותנים לחתול לשמור על השמנת

מה יעשו עם הכסף שיישאר?

למי יחלקו את הכסף שיישאר כשימותו כולם מי לעזאזל יקבל אותו ולמה?

שלפחות יקבלו אותו צאצאי הניצולים. מי שמכונים"דור שני"

ודאי חלק מבני הדור השני סבלו ממחסור גם הם

ערב טוב

שלום זה גיא מרוז אני מוכן לענות על שאלה

מוסר שילומים

שלום גיא וחג שמח. מה גורל התביעה שהגשתם נגד ועדת התביעות לפרקליטות בניו יורק? אך אפשר להתעדכן בהתפתחויות? תודה מראש, עזריאל
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוסר השילומים
בחר
בחר