מוסר השילומים - המלחמה נמשכת

הסרט "מוסר השילומים" אשר שודר ביום הזיכרון לשואה ולגבורה בשנה שעברה (התשס"ז, 2007) ב yes דוקו, העלה לראש סדר היום הציבורי את חרפת ההזנחה של ניצולי השואה בישראל והוביל מאבק עיקש שהסעיר את המדינה. הסרט הביא גם לתוצאות של ממש. לראשונה חוקק חוק מיוחד לטיפול בניצולים, ונקבע כי וועדת חקירה ממלכתית תבדוק את המחדל. את גיא מרוז ואורלי וילנאי זה לא סיפק. הם יצאו למסע נוסף, במטרה להעביר מיליארד דולר מידי ועידת התביעות העולמית ליעדם האמיתי - ניצולי השואה. המסע הזה חשף מערכת קשרים מסועפת ומושחתת בין הארגונים היהודיים הגדולים הפועלים בחו"ל, והוליד את סרט ההמשך. הסרט "מוסר השילומים - המלחמה נמשכת" ישודר אצלנו בבכורה עולמית בערוץ yes דוקו ובאתר yes.walla הערב, ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ואתם מוזמנים לפורום חי ומרתק עם גיא מרוז מיד לאחר שידורו.

פיקוח על ועידת התביעות?

אם הארגון באופן חוקי לא חייב כלום לממשלת ישראל או לכל אדם אחר שחי כאן, אז איך אפשר לחייב אותם להפסיק את השנור הזה ולעזור לניצולי השואה?

איך מגיעים לפורום?

את נמצאת בפורום...

פיקוח על ועידת התביעות?

אם הארגון באופן חוקי לא חייב כלום לממשלת ישראל או לכל אדם אחר שחי כאן, אז איך אפשר לחייב אותם להפסיק את השנור הזה ולעזור לניצולי השואה?

דעתי

כל הכבוד לכם גיא ואורלי עבודת הקודש שאתם עושים לען ניצולי השואה, שמוכיח כי לאף אחד כבר לא אכפת מהם ויתרה מזאת מנצלים את תמימות דעתם וגוזלים מהם כספים ששייכים להם. כן ירבו כמוכם, חיזקו ואימצו.

תגובה על הסרט

אהבתי את הסרט כל הכבוד על היוזמה אני חושבת שזה באמת חשוב שאנשים יהיו מודעים על מה שהולך מסביבם ודעו לעשות עם זה משהו בעתיד אני מאוד מקווה שהתביעה תתקבל והאנשים יקבלו את הכסף שמגיע להם באמת שנגע ללב

הממשל האמריקאי

צריך לקוות כי הממשל האמריקאי, שהוא לדעתי קצת יותר מסודר מאשר הישראלי, ידאג להפסיק את ה"סלף דילינג" הזה. האם רק אני חושב שזה מוזר שהמרכז הזה יושב שם ולא פה?

איך מגיעים לפורום?

פורום

צריך פשוט להירשם דרך ה השמה של הפורום זה ממש יותר פשוט מחזר מס רגיל

סוף סוף

פורום שהבנאדם הישיר מהתכנית מגיב בו איזה יופי! הגדלת חזה ביטוח רכב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוסר השילומים
בחר
בחר