תודה!

תודה!

תודה על עונה מעולה! מאוד נהנינו אני ואשתי לראות.. הסוף קצת אכזב.. אמנם נתתם לנו הרבה זוגות יחד, אבל העובדה שהזוג ה"עיקרי" בסדרה לא יחד, קצת היה עצוב. מייק דווקא התבגר בעונה הקודמת שהם היו יחד, ורק בגלל בגידתה של נגה הוא חזר לזה.. היינו מעדיפים שבנבנישתי ודפנה לא יהיו ביחד, אפילו אילן ועידית, אבל מכלוף ונוגה, נו באמת??? לפחות נתתם לנו את קרלינסקי ושירה, פחות אכפת מהם, העיקר שקרלינסקי מאושר ולא נענבעך כרגיל. אם אפשר תדאגו שיהיו כתוביות גם לפרקים הראשונים! אי אפשר להבין מילה ממה שהם אומרים.. קשה בעברית. יאללה תודה!

אגב, למעלה זה על אולי הפעם (עבור מיכל...)

ואם כבר, גם שתי שאלות שאנחנו חיייייבים לדעת.. אורי פפר- באמת מדבר ככה? או שהקול הסתלבטן הזה זה רק בשביל הדמות של מייק? והכי חשוב- אקי אבני- זה באמת הצחוק שלו??? כל פעם אנחנו נקרענו מצחוק בשניה שהוא צחק.. כזה צחוק דבילי וילדותי- בדיוק כמו הדמות של אילן. מחכים לתשובות..

שמחים שאהבתם ונהניתם

אבל אנחנו (אני ואריק שגב) מופתעים כיוצרים לשמוע שכל כך הרבה אנשים עדיין רוצים את מכלוף ונוגי ביחד אחרי כל הקשר הכואב והקשה שלהם.הם מכורים זה לזה אבל לא עושים אחד לשני טוב כזוג. חוץ מזה שהסוף לא חד משמעי. זה הרי ברור שנגה בוחרת בעמרי כברירת מחדל, ואפילו הוא עצמו מבין את זה. ולכן יכול מאוד להיות שחודש אחרי תום הסדרה נגה מוצאת את עצמה על אוטובוס לאילת והיום עובדת בריף הדולפינים בעת שמכלוף מנהל בר מצליח בעיר...

אני אסביר לך מה בדיוק הפריע בזה

קודם כל, נגה עצמה לא נראית ממש מבסוטה מההחלטה שלה- גרמתם לה להתיישב ולפרוץ בבכי מר! זו אחת שמרוצה ממה שבחרה? ודבר שני- אולי לא התכונתם לעשות את זה- אבל לא הצלחתם להאהיב את הדמות של עמרי. הוא פשוט תמיד היה הלא נחמד, המוזר, שעושה מחוות לא ברורות לנגה, שהיא לא מרוצה מהן, שקצת משוגע, ומה לעשות- פשוט עציץ :) מייק לעומת זאת היה הגבגבר של הסדרה, עם הפוזה, שאוהב את נגה, וחמוד, ושהוא כן התבגר בסדרה- עד הפרק האחרון שעשיתם אותו ילד קטן.. אם נשווה (למרות שלא ממש השוואה) לג'ואי שבחרה בפייסי במקום דוסון- במקרה ההוא היו חובבות פייסי, כי היו לו תכונות טובות.. לא מצאנו כאלה בעמרי ולכן אני חושב שזה כ"כ מפריע לאנשים.. אגב, את יכולה לענות בבקשה גם על השאלות שלמטה..:)?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
yes stars ישראלי
בחר
בחר