הכנסה פסיבית לפנסיה

אני מבקשת לספר לכם על טרוולאור.

טרוולאור הוא אתר להזמנת חופשות, בדיוק כמו בוקינג הידוע, רק שהוא שונה בהמון מובנים.

זהו עסק שנולד בישראל והמודל העסקי שלו חדש ולא קיים כרגע בשום עסק אחר.

עסק חברתי, שיתופי המורכב מזכיינים מכל העולם, כשבכל מדינה כמות הזכיינים מוגבלת. בישראל היעד הוא 1000 זכיינים למשל,

היעד הכללי הוא 50,000 זכיינים מכל העולם.

אתר תיירות המשווק בתי מלון בכל העולם דרך האינטרנט. 
טרוולאור מתחרה בחברות הגדולות המשווקות בעולם בכך שהיא מתחייבת למחירים הזולים ביותר וזאת בזכות כוחה החברתי.
טרוולאור מבינה שכוח גדול של חברים מאפשר להוזיל משמעותית את מחירי התיירות, וזאת, כיון שנחסכות לה הוצאות תפעול עצומות שכל החברות המתחרות תמיד יצטרכו לשלם.

בנוסף, הכוח החברתי של אלפי אנשים מרחבי העולם המקדמים את החברה בשפות השונות, נותן לטרוולאור כוח אדיר, ובכך הופכים את אתר טרוולאור לוויקיפדיה הבאה של עולם התיירות.

מעבר להוזלת המחירים, וקידום האתר, כוח חברתי זה יוצר לחברה גם כוח כלכלי אדיר איתו ניתן לפתח את האתר במהירות, לפרסם ולמתג את החברה ברחבי העולם.


אז איך זה עובד?
טרוולאור מצרפת אליה מספר זכיינים מוגבל מכל מדינה ושפה, אשר יחד מקדמים את העסק ויחד חולקים ברווחים שמייצרת החברה.

כל אדם המצטרף לטרוולאור מיד מקבל גישה לאתר וללוח בקרה. מהאתר ניתן למכור חופשות במיידי.

כל מי שרוצה ליהנות מהרווחים שמייצרת החברה תורם את חלקו גם בקידום החברה ברשתות החברתיות וגם בתשלום מינימלי של $150 בחודש. סכום מזערי מכל אחד עבור פתיחת עסק אך סכום גדול לחברה מכולם יחד. התקציב המשותף שנוצר מושקע בקידום החברה, פרסום, מיתוג, שיווק ופיתוח העסק המשותף של כולנו.

טרוולאור מתגמלת את השותפים שלה בשלוש דרכים:

הרווח הראשון המוצע לזכיינים הוא מכירת תיירות אישית.

כל זכיין בטרוולאור מקבל קישור ייחודי לאתר תיירות עם מעל חצי מליון בתי מלון בכל העולם המתורגם ל- 35 שפות. הזכיין מקבל הדרכות מקיפות ובהם לומד כיצד לשווק את האתר ברשתות החברתיות וגם במעגלים הקרובים שלו.

על כל מכירה שמתבצעת מהאתר שלו מקבל עמלה של כ-7% מהרווח על אותה העסקה. 3% נוספים נכנסים לקופה משותפת ומתחלקיפ בין כל הזכיינים.

אפיק הרווח השני הוא שכל הזכיינים מתוגמלים מחלוקה של רווחי החברה, של הקופה המשותפת.  

אפיק הרווח השלישי המוצע לזכיינים הינו זמני והוא רלוונטי עד שתגיע החברה לכמות הזכיינים שקבעה בכל מדינה ושפה. החברה מעניקה  לזכיין תגמול חודשי קבוע על סך 50$ בכל חודש, על כל זכיין חדש שהוא מצרף לחברה על הליווי והתמיכה שהוא מספק לו בצעדיו הראשונים להצלחה, וכך עוזר לחברה להגיע ליעדיה.

בכך, נותנת החברה לזכיינים אפשרות לכסות את העלות החודשית שלהם בצירוף של 3 זכיינים חדשים. באפיק זה אין הגבלה לכמות הזכיינים שכל זכיין יכול לצרף לצוות שלו, וכל אחד יוכל לצרף כמה חברי צוות שירצה עד הגעת החברה ליעדייה והפסקת צירופם של זכיינים חדשים לחברה.

אין צורך לבחור בין אפיקי הרווח, ניתן להרוויח מכל האפיקים בו זמנית!!
בהצטרפותך לטרוולאור תהיה חלק מקהילת חברים גדולה אך יחד עם זאת מצומצמת, קהילה של יזמים שאפתנים שהמשותף לכל החברים שכולם חולקים את הצמיחה ואת הרווחים של הדבר הגדול הבא בענף התיירות העולמית.

לכל מצטרף יש לוח בקרה אישי בו ניתן לראות את כל הנעשה בחברה בכל רגע נתון.

מקבלים הדרכות בשיווק אונליין, קורס בקידום אתרים, הדרכות התפתחות אישית ועסקית, וליווי 24 שעות ביממה, אשר עוזרים לך לייצר רווחים ולהקים יחד איתנו עסק מצליח בתחום התיירות.

אז איזה שותפים אנחנו מחפשים? אנחנו בהחלט לא מחפשים כל אחד. חשוב לנו איכות השותפים שלנו ואנחנו מחפשים רק אנשים נחושים וחדורי מטרה שיעשו הכל עבור ההצלחה. אנשים אשר רוצים להצליח ולהקים יחד איתנו את המותג הגדול הבא בעולם התיירות. אנשים שמאמינים שאם אדם אחד יכול להקים מותג מנצח של מיליארדים, כוחה של קבוצה הוא הרבה יותר גדול! אצלנו, לא מאמינים בלנסות. אנחנו מאמינים ב-2 דרכים בלבד, בלהצליח או בלהצליח יותר. לכן, אנו מחפשים שותפים שאפתנים, שמבינים שהתמדה זוהי הדרך האמיתית להצלחה. אצלנו השמיים הם לא הגבול, הם רק ההתחלה! אז אם אתם כמונו, מחוייבים להצלחה שלכם ודואגים לעתיד שלכם, הצטרפו אלינו עוד היום, ובנו לעצמכם עתיד כלכלי בטוח יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנסיה וגמל
בחר
בחר