גובה דמי ניהול בפנסיה

שלום רב, שמעתי היום בתוכנית של אורלי וגיא על כך שלפי החוק החדש החל מה 1.1.13 גובה דמי הניהול לא יעלה על 2%, כי שהיה עד כה. מה זה דמי הניהול הללו, הרי הם מחולקים: לדמי ניהול מההפקדות ודמי ניהול מהצבירה. מה שלי היה עד כה: ניהול מדמי ההפקדה: 6% וניהול מדמי הצבירה: 0.5% האם זה אומר שלקחו לי יותר כסף ממה שהיה צריך, אם ההגבלה היתה : 2% ? אשמח להסבר מה זה אומר, וכן מה זה אומר שעכשיו זה 1.5%? תודה רבה

דמי ניהול

היות וכל הנושא עדיין לא מעוגן בתקנות הרי מוקדם לדבר על זה ,בעיקרון המגמה להפחית את דמי הניהול בקופות הגמל השונות האופן שגובה דמי הניהול בקופות הגמל לא יעלה על 1.05 ואחוז מסוים לאלו שמפקידים באופן שוטף.לקרנות הפנסיה לא הייתה התיחסות.

אין שום סיבה לשלם דמי ניהול על ניהול שמניב תשואות אפסיות

אני סיימתי לממן את בתי ההשקעות ואת שכרם של היועצים. אני משקיע במניות בצורה עצמאית, נעזר פה ושם בטבלאות השוואות ומדדים באתר אינבסט, בלי לשלם כספים מיותרים לבנקים ולבתי ההשקעות.

בקיצור, המקום הטוב ביותר שתמצאו למטרת לימודי ביטוח זה רק במכללת MIBI, המכללה הישראלית באינטרנט ללימודי שוק ההון, פיננסים וביטוח. זו המכללה הראשונה בישראל שמאפשרת לך ללמוד קורסים שלמים באונליין, מהמחשב האישי בבית. בואו לבדוק.

אם אתם רוצים לעבור את הבחינות של משרד האוצר, בדרך להיות סוכן ביטוח או יועץ פנסיוני, זה המקום. הכל זמין בקלי קלות, מעבר מקצועי ורציני על כל הסילבוס מבלי לפספס שיעורים והכל מהבית. לא צריך לנסוע רחוק ולא צריך להתאים את הלו"ז. הכל נגיש מתי שאתה רוצה, בזמן שלך ובקצב שלך.

החל משלב א' - קורס יסודות הביטוח עם המרצה ישראל קידרון, דרך שלב ב' למי שמעוניין להיות יועץ השקעות, קורס גמר פנסיוני (נקרא גם קורס ביטוח פנסיוני) וכך הלאה.

אז חבל על הזמן. אם אתה רוצה להצליח, יאללה צא לדרך וכנס למכללה הטובה ביותר בארץ ללימודי ביטוח !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנסיה וגמל
בחר
בחר