הגיוני? פיצה בחינם כשמזמינים היי סקול מיוזיקל 3 בVOD?

אתם לא מבינים פשוט,מסתבר שאם מזמינים את הסרט היי סקול מיוזיקל בVOD !! מקבלים קוד שאיתו מקבליםם פיצה משפחתית,בפיצה האט :) מה צריך יותר ? עפתי לראות את הסרט !

אויי גדול!!!

יואווו פיספסתי את זה באמת!! אני חייבת לראות את זה!! והקטע של הפיצה?? אדירר!!, זה אמיתי??

וווואיי שוווה ביותתר,, פפפיצצה חינם P:::

היוםםם אני רואה את כל החברות שליי מתנחלות אצלי אם אני מספרת להםםםD: חחחח רק לי יש הוטט להם יש יאסס:P

מה גם אתם ראיתם ושמעתם על זה? פצצה של דבר :)

אתמול ראיתי את הסרט דמדומים בהוט וי.או.די מוביס עם שתי חברות שלי, ופתאום מאמצע שומקום, קיבלנו קוד שנותן לנו,פיצה משפחתית מתנה בפיצה האט.. התקשרנו לברר מה העיניין, ומסתבר שיש מבצע סודי של הוט, שאם מזמינים סרט בHOT V.O.D MOVIES, מקבלים פיצה משפחתית מתנה בפיצה האט!!, הכי שווה בחיים!! אז אחרי שהתפנקנו בפיצה.. נראה לי שהיום אני אארגן הקרנה של הי סקול מיוזיקל :)

שמעתי על זה

אתמול חברה שלי ספרה לי שהזמינה סרט באמצע היום וקבלה פיצה שנאלצה לחלוק עם אחותה זה ממש מגניב .. גם לראות את זאק עם הקוביות וגם לטחון פיצה (למרות שאם אטחן פיצה בקצב הזה אף אחד שנראה כמו זאק לא יתקרב אלי בחיים)

חחחחח...

הזאק הזה עם הקוביות המושלמות שלו, יא אללה שלו... אבל מה את מתבאסת?? מי אמר שאנחנו צריכות להיות מחליון דולר כדי שבחורים כמוהו ירצו אותנו? תהיי שלמה עם מי שאת!!! ואם את בכל זאת מרגישה שמשהו חסר, תמיד אנחנו יכולות לעשות שיפוץ או שניים... ;-)

חחח את חושבת?

שיסכימו לעשות המסת שומן ושאיבה לפילה כמוני? עוד עם הפיצות שאטחן? חחח מעניין כמה אפשר להוריד בטיפול כזה אפרונייי

חחח יו מגניב

ממש שווה הקטע של הפיצה, אני היום אזמין סרט בשביל זה..יאמיייי! אבל חבל שזה כל כך משמיןןן... וגם ככה יש לי שניצלים שברא השטן. בכיף הייתי עושה איזו המסה/שאיבה כדי לחזור למוטב

חח...כן, מה יש??

אני לא מבינה... למה שלא יעשו אם את באמת רוצה?? תמיד את יכולה גם לעשות דיאטה ואז את העודפים להוריד בהמסה... יש לי חברה שעשתה את זה בפרופורציה.. ועוד אחת שעשתה את זה בחו"ל. :))

שמעתי על זה

אתמול חברה שלי ספרה לי שהזמינה סרט באמצע היום וקבלה פיצה שנאלצה לחלוק עם אחותה זה ממש מגניב .. גם לראות את זאק עם הקוביות וגם לטחון פיצה (למרות שאם אטחן פיצה בקצב הזה אף אחד שנראה כמו זאק לא יתקרב אלי בחיים)

מצחמיקה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היי סקול מיוזיקל 2
בחר
בחר