בטח שזאק שר בהיי סקול מיוזיקל 1 וגבריאלה נפרדה ממנו לא הוא נפרד ממנה וגבריאלה משתתפת בהיי סקול מיוזיקל 3

צריך לחפש באתרים של היי סקול מיוזיקל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תגידי את רצינית??????

היי סקול מיוזיקול

ביום שישי שבת יש היי סקול מיוזיקל תודה וביי

היי סקול מיוזיק

היי סקול מיוזיק 3 יום שישי הזה בשעה 6

תפתחוווווווווווווווווווווו אני יודעת הכככככככככללללללללללל על היי סקול מיוזיקל !1

דבר ראשון בעונה 1 טרוי לא שר!!!! דבר שני אני ראיתי את 2....................... דבר שלישי יש סיכוים שגבריאלה לא תהיה ב-3 דבר רביעי אתה יודעים שארפי היתה בהריון מזאק (במציאות) ובגלל זה הוא נפרד מוונסה(גבריאלה)!!!!!!!!!!!!!!!! אז כולם לדעת אני יודעת הכלללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל....................................................... על היי סקול מיוזיקל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שאלה בקשר להיי סקול מיזויקל 2

אם מישהו יודע איך אפשר להוריד את הסרט היי סקול מיזויקל 2 עם תרגום ולא באימיול אז בבקשה שיכתוב לי למייל שכתוב למעלה איפה שהכינוי... תודה

גמאני יודעת ..

ראיתם כבר את היי סקול מיוזיקל 3?

לא נכון!!

דבר ראשון אשלי הייתה בהריון אבל הסתבר שזה לא ממנו , דבר שני מי לא ראה הי סקול מיוזיקל 2.. דבר שלישי ונסה כן תשתתף בהיי סקול מיוזיקל 3 כי ראיתי אותו... דבר רביעי אם את חושבת שאת מעריצה מספר אחת את מה זה טועה ,אני הדפסתי 243 תמונות שלהם... ודבר חמישי היי סקול מיוזיקל 3 מדבר על השנה האחרונה שלהם בתיכון.. ודבר שישי ..רק שתדעי שונסה וזאק גרים ביחד...

אא

רטראטכ
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היי סקול מיוזיקל 2
בחר
בחר