לחגית...את יכולה לענות לי זה דחוף...

הזמנתי מקומות לראות פרקים ב-yes in the city ואומרים לי שאני מוזמנת לבוא ב-2 וחצי... ועכשיו אפשר להזמין את אותם כרטיסים, רק לשעה שלוש... 1.אני חייבת לבוא ב-2 וחצי, או לא?? 2.אם אני לא יכולה לבוא איך אני מבטלת?? 3.זה עולה כסף?? תודה

לפי מה שאני יודעת זה לא עולה כסף

אין לך שם טלפון למי להתקשר? ואם לא - תשלחי להם עוד הודעה דרך האתר או שתתקשרי לשירות לקוחות ותשאלי אותם מה לעשות.

תודה...

את במקרה יודעת לענות לי גם על שאר השאלות?? תודה בכל מקרה... ביוש

לחגית...את יכולה לענות לי זה דחוף...

הזמנתי מקומות לראות פרקים ב-yes in the city ואומרים לי שאני מוזמנת לבוא ב-2 וחצי... ועכשיו אפשר להזמין את אותם כרטיסים, רק לשעה שלוש... 1.אני חייבת לבוא ב-2 וחצי, או לא?? 2.אם אני לא יכולה לבוא איך אני מבטלת?? 3.זה עולה כסף?? תודה

ככננססיי !!

א. זה לא עולה כסף וההקרנהה ממתתחייללה טיפפה יותתר מאאוחחרר מ3 3 ועשרה בערך אבל יש שם מלא בנות שצורחות כמו משוגעעותת חחחחחח

היי נועם - זה ללא תשלום

את יכולה להגיע למתי שרשום שיש הקרנה באתר יש לך הקרנות בקולנוע לב ומפגש עם הכוכבים רק צריך להרשם http://www.yesinthecity.co.il/luz.html זה לא נורא אם כבר נרשמת ל-2 וחצי פשוט תרשמי ל-3

תודה לכולם...

תודה...

את במקרה יודעת לענות לי גם על שאר השאלות?? תודה בכל מקרה... ביוש

אני לא יודעת לענות על שאר השאלות

כי עוד לא הייתי שם בעצמי.... באסה. לא מסתדר לי עם הלימודים בכל אופן - כמו שכבר כתבתי - תנסי לשלוח להם הודעה דרך האתר או שתתקשרי לשירות לקוחות של יס ותשאלי אותם מה לעשות. לאיזה תאריך נרשמת? נרשמת גם לסדנאות?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דני הוליווד
בחר
בחר