לשני כהן

הי קוראים לי דורין ואני אשמח לכתוב לך ולקבל מכתבים חזרה אני חושבת שאת שחקנית ענקית אוהבת דורין!!!

לא ניכנסת לכאן

אני ביקשתי מבת של חברה שלי שתכנס לפה בשמי..:]

אני נורא מצתערת.. אבל בכל מקרה עכשיו זו אני וההפקה ביקשה שאני ועוד כמה שחקנים יכנסו ויגיבו לכם הקהל הצעיר והמדהים שלנו תגובות אז... בבקשה גם את יכולה לרשום ולשאול.. אוהבת אותכם: שני.

נו באמת....

לפחות תנסי שזה יהיה אמין....ותשני את השם לשני כהן....עלו עליך! סורי...

חסרת חיים ודיסלקטית זה מה שאת!!

עאלק שני, יא חתיכת דיסלקטית מצטערת כותבים עם ט', שני בחורה חכמה ואין סיכוי שהיא תכתוב עם שגיאות כתיב כאלו!! אז חאלס להתחזות לשחקנים יא חסרת חיים.

לנועמיקו

את באמת לא רואה שעובדים עלייך?רוצה שאני אגיד לך איך? את לוחצת על השם משתמש של "שני כהן"ורואה כמה שמות הילד הזה השתמש בפורום בקיצור אל תאמיני לכל אחד שכותב

אני שונאת את הילדים האלה!

סתם חראות,קנאים מסריחים!!!

שלום חברים..

אני כאן כדי לענות לכם על שאלות הערות וכו' על הסדרה.. מקווה שאתם נהנים לצפות בה.. שיהיה לכם אחלה יום.. שני כהן.

שייואיייי

ממהה עעדד ככדיי ככךךם ממשעעמםם ללככםם בבחיים !! עעלללקק שניי ככהןןן פ'חחחחחחחחחחחחח

די שני לא עונה כאן

שייואיייי

ממהה עעדד ככדיי ככךךם ממשעעמםם ללככםם בבחיים !! עעלללקק שניי ככהןןן פ'חחחחחחחחחחחחח

רון צודק..מה זה הטויות האל שהשחקנים ייכתבו פה

אני ביקשתי מבת של חברה שלי שתכנס לפה בשמי..:]

אני נורא מצתערת.. אבל בכל מקרה עכשיו זו אני וההפקה ביקשה שאני ועוד כמה שחקנים יכנסו ויגיבו לכם הקהל הצעיר והמדהים שלנו תגובות אז... בבקשה גם את יכולה לרשום ולשאול.. אוהבת אותכם: שני.

יש לך ....

יש לך שם משפחה מאוד יפה כמו שלי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דני הוליווד
בחר
בחר