שלום חברים..

אני כאן כדי לענות לכם על שאלות הערות וכו' על הסדרה.. מקווה שאתם נהנים לצפות בה.. שיהיה לכם אחלה יום.. שני כהן.

לשנינוש כהן

שני אוהבת אותך מאוד. אני מאוד אוהבת את כולםםםם אתם ממש עושים עבודה מעולהההה את 100המת אז אם את יכולה תמסרי ד"ש לכולם

לנועמיקו

את באמת לא רואה שעובדים עלייך?רוצה שאני אגיד לך איך? את לוחצת על השם משתמש של "שני כהן"ורואה כמה שמות הילד הזה השתמש בפורום בקיצור אל תאמיני לכל אחד שכותב

על מה את מדברת לעזאזל

על מה את מדברת לעזאזל

שלום חברים..

אני כאן כדי לענות לכם על שאלות הערות וכו' על הסדרה.. מקווה שאתם נהנים לצפות בה.. שיהיה לכם אחלה יום.. שני כהן.

לשני כהן

הי קוראים לי דורין ואני אשמח לכתוב לך ולקבל מכתבים חזרה אני חושבת שאת שחקנית ענקית אוהבת דורין!!!

לשנינוש כהן

שני אוהבת אותך מאוד. אני מאוד אוהבת את כולםםםם אתם ממש עושים עבודה מעולהההה את 100המת אז אם את יכולה תמסרי ד"ש לכולם

אתן יכולות לשאול שאלות ואני מקווה שאני אוכל לענות..

לנועמיקו

את באמת לא רואה שעובדים עלייך?רוצה שאני אגיד לך איך? את לוחצת על השם משתמש של "שני כהן"ורואה כמה שמות הילד הזה השתמש בפורום בקיצור אל תאמיני לכל אחד שכותב

אני ביקשתי מבת של חברה שלי שתכנס לפה בשמי..:]

אני נורא מצתערת.. אבל בכל מקרה עכשיו זו אני וההפקה ביקשה שאני ועוד כמה שחקנים יכנסו ויגיבו לכם הקהל הצעיר והמדהים שלנו תגובות אז... בבקשה גם את יכולה לרשום ולשאול.. אוהבת אותכם: שני.

שלום חברים..

שני

את פה?

טנקס

לנועמיקו

די להיעתחזות לשחרקקנים כי לכאן הם אף פעם לא ניכנסים

אני ביקשתי מבת של חברה שלי שתכנס לפה בשמי..:]

אני נורא מצתערת.. אבל בכל מקרה עכשיו זו אני וההפקה ביקשה שאני ועוד כמה שחקנים יכנסו ויגיבו לכם הקהל הצעיר והמדהים שלנו תגובות אז... בבקשה גם את יכולה לרשום ולשאול.. אוהבת אותכם: שני.

נו באמת

על מה את מדברת לעזאזל

על מה את מדברת לעזאזל

שני כהן לא ניכנסת לכאן

לשנינוש כהן

חחחחחחחחחח זה לא שני כהן על תאני לזה זה היתחזות

שני

את פה?

היא לא ניכנסת לכאן

לשני כהן

הי קוראים לי דורין ואני אשמח לכתוב לך ולקבל מכתבים חזרה אני חושבת שאת שחקנית ענקית אוהבת דורין!!!

לא ניכנסת לכאן

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דני הוליווד
בחר
בחר