אני אוהב אותךךך !! יא סקוטי מבריק

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש !!!!
הגאון הסקוטי !!!   איזה מלך !!  איזה טניסס...  איזה מגוון חבטות...  איזה סלייס...  איזה בקהנד יציב... איזה הפצצות מהקו האחורי שהתישו את נולה האכזר והמנוול (שוב פעם טריקים של טריינר לפני סוף המשחק)

הקוסססססססםםםםםםםםםםם כאן..  והוא נשאאאאררררררררררררררררררררררררררר !!

גגגווווווווווווו אננננננננננדדדדדדדדדדדייייייייייייייייייייייייייייייי

חברים יקרים, אני מצפה להתנצלות כוללת של כולכם. לא מעניין אותי פונטיוס שהיית בעדו... קום ותתנצל על שנים של של חוסר האמנה.

גם אלון ומבינצ'וק...  אני זוכר את ההתבטאויות שלכם בעבר נגדו. לא יזיק להכות על חטא....

שמאור, ממך אני מצפה להתנצלות רחבה. הרגת לי את הילד פעם אחר פעם... בביטחון מוחלט אמרת שאין סיכוי שהוא ייקח סלאם. כל מה שאני רוצה ממך עכשיו זו רק התנצלות.

דון קובי, אתה זוכר שעשינו עסקה לפני הרולאן ? אמרתי לך שתשכנע את המשפחה לתת לו צ'אנס עד סוף השנה. והסכמת....  אבל גם ממך אני רוצה התנצלות (למרות שדון עושה מה שהוא רוצה בתכלס...)

חחחחחחחחח אנדדדדייייייייי מאררררררריייייייייי הגאוןןןןןןן. ואיזו צניעות נפלאה...  איזה איפוק בתגובות. הילד למד להתנהג על המגרש.

אין לי ספק ששנה הבאה נראה ממנו שני סלאמים לפחות. פשוט היה כייף לראות אותו מניף את הגביע הנחשק.

כל כך הגיע לו....  באמת אני לא מבין איך חובבת ואוהד שונאים אותו. לא מבין מה יש לשנוא בגאון הזה

קדימה....  אני מחכה להתנצלויות

אגב, סופית ירד לי מנולה אחרי אתמול. תמיד אהבתי את הסרבי הנפלא הזה אבל אחרי אתמול ירד לי ממנו. הגעיל אותי ההתנהגות שלו בזמן שהוא היה בזון מטורף במשחק והיה נראה כאילו מארי מפסיד. איזו תגובות מסריחות עם האגרופים על החזה. החצין את עצמו בצורה דוחה.... בסוף, ממולו עמד השושבין שלו בחתונה... מה זו ההתנהגות המגעילה הזו ?? טוב שהסקוטי העניש בסוף !!

חחחחחחחחחחחחחחחחח דון דרוררררררררררררררר על איזה התנצלות אתה חולם? מי לדעתך החליף למארי טיטולים כל המשחק? האיש שלי בתפוח נחנק למענך, הוא עדיין בתהאוששות.

הדון עשה לך מחווה ביום הולדתו והוא תקווה שתדע למנף את זה לקריירה קצת יותר מוצלחת ממה שהגאוניות שלך הביאה לנו עד כה.

רוחות הדון היכו בתפוח במשך שבוע ימים למען תצלח את ברדיץ' ונובאק.

הדון אוהב אותך וסולח לך רק הפעם על ההאנגאובר הלא מכובד הזה, בפעם הבאה תשתה מארי בטעמים.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דון קובי היקר !!  דבריך התקבלו בהבנה מלאה !!

צריך להסתכל על החצי כוס המלאה.....  הסקוטי לקח גראנד סלאם !!

תחושתי היא שבאוסטרליה הסקוטי ידבר חזק מאודדדד...  אפילו בסוף השנה בלונדון

אני אוהב משחקי טניס של מלחמה אדירה, אני אוהב משחקים שבהם השחקנים שמים את כל הנשמה על המגרש, שרצים בראלים מצד אחד לצד שני במגרש, מגיעים לכדורים בלתי אפשריים, ראלים שנמשכים 20-30 חבטות שאחריהן השחקנים נאבקים כדי להחזיר לעצמם נשימה סדירה.

זה לא מקרי שאני אוהד של רפא...

אתמול בלילה קיבלנו משחק מלחמה שכזה, לא תמיד זה היה יפה לעין אבל זה היה משחק ענק בעיני. משחק ששני השחקנים פשוט נתנו את הכל.

אני ממש שמחתי שמארי לקח סוף סוף את הסלאם הראשון ומאוד התרגשתי בשבילו, פשוט הסתדרו כל הכוכבים.

המשחק הזה בהרבה מובנים הזכיר לי את הגמר בין רפא ונולה ברולאן - אני מזכיר שרפא לקח את שתי המערכות הראשונות ובשלישית נובאק נכנס לזון וניצח 8 משחקונים ברציפות עד שרפא הצליח סוף סוף לשמור על הסרב במערכה הרביעית

גם אתמול לא האמנתי כשראיתי שמארי לוקח את שתי המערכות הראשונות, ואיכשהו היה ברור לי שזה לא הולך להיגמר כל כך מהר, ונובאק באמת נכנס לזון במערכה השלישית. כמו מול רפא ברולאן גם פה מארי עצר את המפולת במשחקון השלישי במערכה הרביעית עם שמירה חשובה. אבל שלא כמו רפא מארי לא הצליח לנצח את הרביעית. יחד עם זאת, מהמשחקון השלישי במערכה הרביעית המשחק חזר להיות הרבה יותר מאוזן ואפשר היה לראות שמארי מקבל בחזרה את הבטחון שלו ואפילו שהמערכה הסתיימה בשבירה נוספת מארי עלה עם המון בטחון במערכה החמישית.

מה שקרה במערכה החמישית זה מה שהדהים אותי - מי ששפך לאגר ראשון היה דווקא נובאק שדי התפרק במערכה הזאת, למעט השבירה בחזרה במשחקון הרביעי. שאפו למארי על הכושר ועצבי הברזל במערכה החמישית.

המערכה החמישית הייתה טקס החניכה של מארי, המעבר שלו מילדות לבגרות מארי ניגב את הנזלת והפך להיות חבר לגיטימי במועדון הארבעה. בכלל לאורך כל המשחק הוא היה הרבה יותר יציב, הרבה יותר רגוע ופחות "מארי" הישן והרע. שאפו ושוב שאפו.

מילים יפות פונטיוס ידידי...  פגעת בול בתחושות שלך. מצחיק מה שאמרת על הדימיון לרולאן.

אתמול בלילה חזרתי בדיוק לשאטריה ולתחושה שנולה לוקח שמונה משחקונים רצוף אחרי פיגור שתי מערכות כמו עם ראפא....  אבל גם נזכרתי איך נגמר ונרגעתיי

בכל מקרה פונטי,   לא ראיתי את ההתנצלות שלך עדיין

על כל אותן שנים שצחקתם לי על הילד

שמע דרור קרעת אותי....

אני אוכל את הכובע חחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחח דרור תירגע!!!(על בסיס מאיר תירגע המפורסם),גם אני הייתי בעדו אז על מה להתנצל??

הוא חייב לשפר את הפורהאנד,זה משגע אותי שהוא חובט כל הזמן בהיסוס את הפורהאנד.

אני חושב שאתה סתם נתפל לנולה,הוא לא עשה הצגות זה היה פער של שתי שבירות כך שהסיכוי של לחזור למערכה ולמשחק היה מאד נמוך.

ראיתי שבסט החמישי אחרי השבירה במשחקון הראשון הוא סימן משהוא לבוקס שלו,כאילו אמר להם תירגעו הפעם אני לא אקרוס במאני טיים,ראיתי את המשחק בשידור חוזר מבלי לדעת את התוצאה(כמובן עם דילוגים כי בשני הסטים הראשונים המשחק היה משעמם להחריד).

כיף ומרגש לראות זוכה חדש אז מברוק דרור .

מנהל הפורום
1000+

לא חושב שהיה משעמם אלון.

הסט השני שמארי הוביל 4-0 ונובאק חזר היה קלאסי.

אין מה להתנצל - עד היום הוא הרוויח בצדק את כל הירידות - מהיום - סיפור חדש...

אלון - אני מסכים איתך לגבי הפורהנד - השתגעתי מכמה שהוא היה חלש (במובן של לא מספיק מהיר ושטוח) וכמה חבטות שהיו צריכות להיות ווינרים קלים בפורהנד הסתבכו והפכו לראללים ארוכים.

כשאתה רואה את הפורהנד של נולה מתקתקת על אותו מגרש ההבדל ממש מוחשי...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דון קובי היקר !!  דבריך התקבלו בהבנה מלאה !!

צריך להסתכל על החצי כוס המלאה.....  הסקוטי לקח גראנד סלאם !!

תחושתי היא שבאוסטרליה הסקוטי ידבר חזק מאודדדד...  אפילו בסוף השנה בלונדון

את הדיבורים שישאיר למפלצת ביציע (ולא, אני לא מדבר על קופמן אלא על ההורה המלווה של מארי)

זה זמן המעשים.

טוב חברים...  אני מבין שקשה לכם להתנצל. אבל מתוך דבריכם אני מצליח לזהות את החארטה.

לפחות שמאור מודה שהוא אכל את הכובע....  אחרי שאני אכלתי את הלב פעם אחר פעם שצחקתם על מארי והנזלת הגיע הזמן שמישהו אחר יאכל משהו... emo_02.png

לענייני המשחק... אני חושב שאתם ממעיטים בערך של הפורהנד של מארי. ייתכן והיא לוקה קצת בחסר בחבטה רגילה למרכז המגרש או DTL. ייתכן.... אבל הפורהנד קרוס ואינסיידאאוט פשוט היו תענוג אתמול. תאווה לעיניים. הוא חיסל את נולה בראליים הארוכים עם החבטות האלו. פשוט גמר לנולה את האוויר מהריאות.....  בתוספת סלייסים נפלאים לשינוי הקצב. פשוט היה תענוג.

גם המנטליות השתפרה פלאים. איזה סקוטי מבריק יאללללהההההה.....  מחונן ממש !!!

דבר אחד הוא חייב לשפר....  הוא חייב להגיע לרשת. היו אתמול ראליים של 40 העברות שכבר מהעברה 15 הוא יכל בקלות לגמור בנגיעה ברשת אבל משום מה נשאר בקו האחורי והמשיך להתיש את נולה. לפעמים זה עלה לו בטעות

פשששש אני עדיין מתקשה להאמין שהסקוטי עשה את זה. כמה קללות אתמול בשלחוש בבוקר שהסרבי האכזר חזר לעניינים.

אלון, תאמין לי שאני מאוהבי נולה. אבל אתמול התבאסתי עליו. ההתנהגות שלו בזמן שהוא חזר למשחק הייתה דוחה בעיניי ומוחצנת אובר אובר אובר. באמת שאין לי בעיות עם זה ששחקן מכניס את עצמו למשחק ומתלהב...  אבל יש צורה. לא יודע אם ראית את כל המשחק אתמול אבל נולה לדעתי עבר את הגבול לגמריי

נ.ב: מה זה הפורמט המגעיל הזההההה בפורם פה ??  מוציא את החשק להתכתב

דון קובי... שלח ראש של סוס למיטה של מישהו מההנהלה שם בדחיפוותתתתתתemo_24.png

וואללה דרור לא מבין מה פתחת על נולה...

הוא יחסית עשה מעט מאוד אוונטות אתמול בטח שבהשוואה למה שהוא עשה בשלושת הגמרים שלו שהוא ניצח נגד רפא, וחצאי הגמרים שהוא ניצח את פדרר - במשחקים האלה הוא פשוט השתולל.

לא מבין למה התעוררת דווקא בעקבות אתמול - באמת שהוא היה יחסית מתון.

מה אני אגיד לך....  ככה הרגשתי במהלך המשחק. אולי הגזמתי כי כבר הייתי באטרף של סלאם לסקוטי הנפלא.

אבל כל החברים שלי שדיברו איתי אמרו לי שהזמנת הטריינר הייתה מעשה מבחיל

דרור אתה ענק חחח נשבע לך שאני צוחק בקול ("הסרבי האכזר" , "קללות בשלוש בבוקר".....) למה לא היית ככה מהתחלה....?

אם מארי יתמיד בלהיות אגרסיבי ויעלה לרשת הוא שווה סלאם נוסף בטוח.

אולי השתחרר לו משהו השנה והוא מכין לנו ריצה...מי יודע..

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טניס
בחר
בחר