נו באמת, זה לא טבעי חא חרצות שפדרר ישאר במקום הראשון.

אני מבין את זה כשאין קשר בין הישג אחד להישג של האחר ואחד לא בא על חשבון השני, אבל במקרה הזה אני לא מכיר הרבה אוהדי פדרר שרוצים שדג'וקוביץ' ייקח את הטורניר הזה.

כשיש סדרי עדיפויות זה מאוד ברור.

גם אני מאוד מחבב את דג'וקוביץ', אבל לא ממש אוהד שלו. ובהתחשב בעובדה שהאמונה שלי שנדאל יחזור למגרשים (בוודאי ביכולת תחרותית של ממש) הולכת וקטנה ככל שהזמן חולף אז אני באמת אדיש פה לזהות המנצחים ככל שזה קשור להשפעה על נדאל (אין כזו) - מפוזיציה יחסית אובייקטיבית כזו, אני ממש מייחל לזוכה חדש בסלאם הזה, וזה הופך אותי לקצת אנטי נובאק - כלומר, אני מייחל להפתעה של פרר בחצי ואם זו לא תקרה (והיא לא תקרה) אז לכך שמארי יעשה את הלא ייאמן בגמר סוף סוף. מה גם שהתחלתי לסמפט אותו לאחרונה במיוחד שהוא התחיל להפגין פייטריות ובגרות (אוהדי נדאל אוהבים פייטריות בהגדרה emo_01.png).

אבל מעבר לזה כשנדאל היה בתמונה ומודח מסלאם - אין לי בכלל התלבטויות, כשזה היה קשור בדירוג - אני רציתי שתצא התוצאה הכי טובה מבחינתו... אבל זו כבר היסטוריה עתיקה, עכשיו כל מה ששומעים בקשר אליו זה דלקות וקרעים ודיבורים על החלמה איטית... ככה נראה סוף של קריירה לצערי. 

אני בעד מארי מחר,אם הוא מפשל הוא גמר אצלי את הסיפור סופית,לפשל הכוונה שהוא מובס ללא תנאי.אם הוא ייתן קרב אמיתי כמו בחצי גמר אוסטרליה האחרון אז לא יהיו לי טענות כלפיו,בכל זאת נובאק פיבוריט.

מנהל הפורום
1000+

פונטיוס,

אני מעדיף שנובאק יזכה.רוג'ר יצטרך להתאמצ בשנחאי ופריז ואחרי זה בWTA...אני מאמין שהוא יסיים מדורג ראשון ואם לא אז זה בסדר.

רפא ירד עכשיו למקום 4...

פור פאק סייק מה זה הפורמט הארור הזה??!?!?!?!??!?!?!?

אני לא יודע מי רושם למי חחחחחחחחחחחחחח

אם נובאק יזכה הוא די בוודאות יסיים ראשון.

אם לא אז אולי יהיה קרב מעניין.

בנוסף, לדעתי די בוודאות פדרר יפרוש מפאריס, כי פאריס סמוך למאסטרס וגם לבאזל. מבאזל פדרר לא יפרוש, ואם הוא ישחק בפאריס זה אומר שהוא ישחק ב-3 טורנירים ברצף-באזל, פאריס וWTF ואין סרט שזה יקרה.

קודם כל, לא היה ולא יהיה דבר כזה סרינה וויליאמס, איזה ממבה היא יאללה, המשחק היה לאזרנקה בידיים 200 פעמים ובסוף סרינה מנצחת.

איזה קלאצ'.

כבוד לאזרנקה ושראפובה שהיו שותפות ל 2 משחקי טניס מדהימים.

טורניר הגברים היה די משמים מבחינת רמת הטניס עד עכשיו, גם ההדחה של פדרר נבעה מטעויות לא מחויבות יותר מאשר מהטניס של ברדיץ'.

היום להערכתי מארי מנצח - ואם היום לא אני לא יודע אם אי פעם. הוא נראה בשל לקחת סלאם ראשון שייתן לו דחיפה גדולה בהמשך, רפא לא בסביבה ונובאק לא כזה הפחיד אותו גם כאשר היה בשיאו.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

ראיתי שמישהו כתב שמשנת 2000 האחיות לבית וויליאמס זכו ב-44% מהסלאמים.

זה נחמד כי זה אחיות...

אבל - אם למשל נקח את 10 השנים שמ-2003 (השנה הראשונה שבה פדרר זכה בסלאם) ועד 2012 נגלה שפדרר לבדו זכה ב-42.5% מהסלאמים, ואם לצורך העניין נחבר לו שחקן כמו רפא (כמו שחיברו לסרינה את ונוס) נגיע לזה ששניהם ביחד זכו ב-70% מהסלאמים ב-10 שנים האחרונות.

להוסיף את נולה? נגיע ל-82.5% ואולי אחרי היום ל-85%.

אתם קולטים ששראפובה הודחה וחובבת ואוהד לא הגיבו?

אפשר להכריז רישמית שהם נעדרים? המשטרה תחל בחיפושיםemo_02.png

נראה לי שאוהד טניס כבר לא יחזור להגיב כאן, לצערי.

הפורמט מקולל אמנם זה נכון אבל זה עוד לא משנה את תוכן הכתוב. חבל שהפורום הזה כבר לא מה שהיה פעם.

ואולי, אוהד טניס לא מגיב כי למרות שראפובה, מארי בגמר...

למה נראה לך שאוהד לא יחזור?

ומה לגבי אחותו?

אני אסביר קובי..

היו תקופות שאוהד לא כתב פה זמן רב, אבל תמיד הגיע לסלאמים, גם אם זה היה בשלב מאוחר(רבע גמר והלאה).

בינתיים עברנו את ווימבלדון, אולימפיאדה ו-USO והוא עוד לא כתב. הוא אפילו לא כתב כלום על האולימפיאדה עצמה. זה לא נראה לך טיפה מוגזם??

לגבי חובבת אני לא יודע. אולי לקחה חופש, אולי עסוקה, ואולי גם היא החליטה להפסיק להגיב.

מה שכן, הפורום לעולם לא יחזור להיות מה שהיה כל עוד הפורמט החדש קיים.

השאלה אם יש משהו לעשות בנידון

זה שהם לא הגיבו זה עניין שלהם, אני אומר ***הם לא ביקרו בפורום*** מאז יוני!

כשאתה נכנס לפרופיל של המשתמשים אתה יכול לראות מתי לאחרונה הם היו בפורום, אפילו אם לא הגיבו.

זה די מוזר לי, מילא לא להגיב אבל אפילו לא להיכנס לפורום סתם בטעות?

בשעה טובה אנדי מארי איבד את בתוליו.

שאפו למארי.

שמאור, לא רוצה להגיד איי טולד יו סו באט איי טולד יו סו חחח

דרור, מברוק אחי.

מזל טוב למארי, כמו שחשבתי, הוא אכן לקח. הוא לא כ''כ חושש מנובאק ויש לו את המאצ'אפ המתאים כדי לקחת אותו, וזה עוד ביום בלי סרב.

וקובי, אם ככה אז המצב באמת מדאיג. לא יודע מה להגיד לך לגביהם

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טניס
בחר
בחר