בעלי האמצעים VS חסרי האמצעים

אין לי ספק שהבעלים של יס יושב עכשיו בביתו (בלא יודע איזה אחת מהוילות שיש לו בארץ או בעולם)וקורא את כל התגובות של קהל המעריצים של "נמלטים", אין לי ספק שברגע זה בדיוק הוא מנסה להרים טלפון (באחד מאילו הטלפונים הניידים או הלוויניים שיש לו)לסוכן של השחקן וונטוורת` מילר ולהגיד לו (אחרי שיחה ארוכה של "תודה רבה שהסכמתם לבוא לארץ ולפרסם את ערוץ הסדרות החדש של יס" ו"וואו זה יביא הרבה כסף")שישאר עוד שעה בארץ כדי לתת לאנשים שבאמת צופים ומעריצים את (האדמה שעליה הולך) מילר, כי באמת! אבל באמת אכפת לו. כי חברים בסופו של דבר, מה שקובע בעולם הזה זה כסף, ומי שיש לו את הכסף בדר"כ מנהל את העיניים ולא באמת מזיז לו/לה/להם אם אנחנו נפגוש את מילר או לא, כי הוא זה לא באמת יגרום לנו להפסיק לראות את העונה הבאה. אז הצעה ידידותית בואו נראה לנו שאנחנו ("האנשים הקטנים")לא מוותרים, בואו נארגן חרם צפייה על העונה הבאה...עד שיתנו לנו את הכבוד. תודה (מעריץ של הסדרה).

בעל המאה הוא בעל הדעה.......

איזה מגעילים שהם... ככה לעשות לנו עד שפעם בעשור הוא מגיע לבקר פה לא נותנים לנו לראות אותו

למה מי רואה ביס בכלל למרות שיש לי

שעה אחריי שיוצא בארצות הברית זה אצלי במחשב...

צריך...

להציף אותם בטלפונים, לבקש את המנכ"ל ו/או דוברת החברה להציק לכל נציג שירות אפשרי ולבקש מהם מפגש מעריצים בסופו של דבר הם יכנעו לנו ויבינו שזה הדבר שהכי נכון לעשות... אולי אם יהיה להם עומס על הקווים הם יתחילו להבין שיש פה "קצת" יותר מ-5 מעריצים....

מה קורה?!!!!!

למה אני לא מצליחה להיכנסססססס.?????

נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןן כל כך צודק!!!

אני בעד!!! נארגן כמה שיותר אנשים ונעשה את זה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נמלטים
בחר
בחר