מדריך טיולים אישי בניו יורק והסביבה

www.zivinny.com email:ziv@zivinny.com אני זיו, 15 שנה בניו יורק. מדריך טיולים(מטעם עירית ניו יורק) אישי בניו יורק והסביבה אני מציע תכנון מסלולים בהתאמה אישית, לכל גיל ולכל צורך בניו יורק הקלאסית וניו יורק האחרת אני מכיר את כל מקומות הבילוי והאוכל, הקאלסיים והאותנטיים אני מכיר את מקומות השופינג המשתלמים ביותר בניו יורק מביגוד ועד בשמים, מתכשיטים ועד אלקטרוניקה בנוסף, אני דואג לכל הסידורים האפשריים, הכרוכים בטיול: מאיסוף משדה התעופה ובחזרה, דרך קניית כרטיסים לסאבווי, או לכל תחבורה ציבורית אחרת ועד קניית כרטיסים למופעי ספורט ותרבות .מוזיאונים והופעות לקהל שומרי המסורת, אפשרות לאוכל כשר,(מסעדות,מעדניות,מאפיות וחניות עם מוצרים מהארץ)כמו כן עזרה וקישור לארוחות ערב שבת ושבת בבוקר(חב"ד) במהלך הביקור

תגובה

היי זיו, האם יש דילים מסויימים שכלולים בטיול עצמו או שמא ההדרכה הזו היא חלק נפרד? אתה עובדת עם סוכנות נסיעות מסויימת או לבד? והאם אתה גר בניו יורק?

שאלות חשובות

אני חייבת להגיד לך תודה. אני גם מחפשת כמה טיסות לכל מיני מקומות. והשאלות האלה ממש פתחו לי את קו המחשבה. גם שחיפשתי טיסות למזרח לא ידעתי לשאול את השאלות האלה. ואני דווקא כן רוצה טיול מאורגן.

נראה לי

נראה לי שהכי כדאי זה טיול מאורגן במיוחד במזרח. למרות שאני מעדיפה חופשות באירופה, אבל כל אחד/אחת והרצונות שלו/שלה. בכל מקרה,אם תצטרכי עזרה אני אשמח לעזור בכיף!

www.zivinny.com email:ziv@zivinny.com אני זיו, 15 שנה בניו יורק. מדריך טיולים(מטעם עירית ניו יורק) אישי בניו יורק והסביבה אני מציע תכנון מסלולים בהתאמה אישית, לכל גיל ולכל צורך בניו יורק הקלאסית וניו יורק האחרת אני מכיר את כל מקומות הבילוי והאוכל, הקאלסיים והאותנטיים אני מכיר את מקומות השופינג המשתלמים ביותר בניו יורק מביגוד ועד בשמים, מתכשיטים ועד אלקטרוניקה בנוסף, אני דואג לכל הסידורים האפשריים, הכרוכים בטיול: מאיסוף משדה התעופה ובחזרה, דרך קניית כרטיסים לסאבווי, או לכל תחבורה ציבורית אחרת ועד קניית כרטיסים למופעי ספורט ותרבות .מוזיאונים והופעות לקהל שומרי המסורת, אפשרות לאוכל כשר,(מסעדות,מעדניות,מאפיות וחניות עם מוצרים מהארץ)כמו כן עזרה וקישור לארוחות ערב שבת ושבת בבוקר(חב"ד) במהלך הביקור

אין על ניו יורק בעולם

ניו יורק היא ללא ספק העיר הכי שווה שיש,,, אין דבר שלא תמצאו בניו יורק (קניות,אוכל,אטרקציות,חיי לילה ובעצם מה לא) אני אישית מעדיפה טיולים לא מאורגנים כאלו ומעדיפה להכיר את העיר בעצמי ולחוות את החיפוש והטעיה לבד... בטיול האחרון שלי בניו יורק אני יכולה להמליץ לכם על מלון אמריטניה הוא לא הכי זול אבל בהתחשב במיקום שלו הוא (דקה מהטים סקוור) הוא לפי דעתי עונה על כל הציפיות (לא מתאים לשומרי מסורת)... אם בכל זאת אתם מחפשים מלון יותר זול או לחילופין מלון יוקרתי יותר תוכלו למצוא פה המלצות על מלונות בניו יורק

נראה לי

נראה לי שהכי כדאי זה טיול מאורגן במיוחד במזרח. למרות שאני מעדיפה חופשות באירופה, אבל כל אחד/אחת והרצונות שלו/שלה. בכל מקרה,אם תצטרכי עזרה אני אשמח לעזור בכיף!

נחמד מאוד

נחמד מאוד מצידך! אני גם מאוד אוהבת לטוס לחו"ל כשמדברים לידי על טיסות ללונדון אני מתבלבלת לגמרי!!! לדעתי אין על אירופה. אנשים מתורבתים ונחמדים, ממש תענוג לנפוש שם :)

מה ההבדל בין מורה דרך למדריך טיולים? ומה הסמכויות ביניהם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר