וואלה טורס שקרנים

לא מזמן הזמנתי כרטיס טיסה מוואלה טורס בדגש כי אני מעוניינת לטוס דרך חברה ספציפית..לצורך העניין אלעל...(הדגשתי זאת בפני נציג המכירות שהתקשר לאשרר איתי את הזמנתי באינטרנט)שאלתי אותו בפירוש:"אתה בטוחחחחח שמדובר באלעל?!" הנציג:"כןכן בטוח!!!100 אחוז...החברה המכרטסת היא X אבל החברה שמטיסה היא אלעל.." אוקיי,נשמע תמוהה..אבל הוא נשמע ככ סמכותי ובטוח בדבריו שלא נשארה ברירה אלא לסמוך עליו. לאחר שעה אחרי השיחה מתקשרת נציגה נוספת,סתם כי הייתה בעיה במילוי הפרטים..ושוב גם אותה שאלתי בקשר לחברה המטיסה והיא ענתה את אותם הדברים שהנציג הראשון אמר. בשדה התעופה,אני מגלה כי הנציגים היקרים מרחו אותי...מה מריחה...אני עולה על מטוס מימי מלחמת העולם הראשונה..בדכ אני לא מתפלללת..אבל בטיסה הזו אני יכולה להשבע שהתפללתי לכל אלוהיי השמיים..הייתי משוכנעת כי לנחות בבטחה - לא יקרה הפעם. אני אסכם את הבעיה - דרשתי חברת טיסה ספציפית כי אני מפחדת מטיסות..בקשתי לטוס עם חברה שאני מכירה..אומנם היא יקרה אך היא שווה את חווית הטיסה...וואלה טורס היקרים גבו ממני מחיר גבוה בעבור שירות זול..ואיך לא שיקרו לי בפנים! אני אצלם - לא אזמין יותר לעולם!

מריה שלום

מבדיקה שערכתי למול מחלקת שרות לקוחות, תלונתך אינה מוכרת להם. בכדי שנוכל לבדוק את פנייתך אנא שלחי לנו את שם המשפחה שלך באנגלית כפי שהוא רשום בדרכון בכדי שנוכל לאתר את הזמנתך או לחילופין אנא צרי איתנו קשר בטלפון 037770999. בכבוד רב, תומר מאיר, מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

אל על

לא מבין אותך אם יש לך אינטרנט מה הבעיה לכנס לאתר של "אל על"ולהזמין שם את הכרטיס טיסה זה אותו המחיר?

אל על

לא מבין אותך אם יש לך אינטרנט מה הבעיה לכנס לאתר של "אל על"ולהזמין שם את הכרטיס טיסה זה אותו המחיר?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר