חופשה בפריז

חופשה בפריז

סגרנו נופש בפריז אצל הנציג שלומי במלון טורינג קודם כל תודה על היחס הנפלא.הגענו למלון בשעה 6.30 בבוקר נחנו בלובי המלון עד השעה 7.30 והלכנו לאכול בחדר האוכל של המלון שהוא כשר.היה מאוד נחמד.הצוות מאוד אדיב ונחמד בהתחלה קיבלנו חדר לא משהו.אבל ביקשנו חדר אחר בקומה 5 בחזית של המלון וקיבלנו בלי בעיות.ומאז הכל היה נחמד.אנחנו ממליצים מאוד לישראלים על המלון טורינג ברובע 9 הכל קרוב והרבה אוכל כשר בסביבה וזה מה שחשוב למי ששומר

שלום יהודית

תודה רבה על השיתוף, אני שמח שישנה ביקורת כך שחברים אחרים בפורום יוכלו לקרא ולהתרשם. בברכה תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

טיסות לפריז

אכן כדאי לטוס עם וואלה טורס ב טיסות לפריז וטיסות ללונדון ובכלל לאירופה.. תודה
מנהל הפורום
250+

שלום יהודית

תודה רבה על השיתוף, אני שמח שישנה ביקורת כך שחברים אחרים בפורום יוכלו לקרא ולהתרשם. בברכה תומר מאיר מנהל הפורום

טיסות ללונדון

שלום - טיסות ללונדון או טיסות זולות ללונדון יש כאן? אני מתכננת לרכוש כרטיס טיסה ללונדון. טיסות ללונדון זולות יש במאי? ראיתי שיש טיסות לניו יורק במחירים ממש טובים במאי
מנהל הפורום
250+

טיסות לפריז

אכן כדאי לטוס עם וואלה טורס ב טיסות לפריז וטיסות ללונדון ובכלל לאירופה.. תודה

טיסות לחו"ל

טיסות לחו"ל ממש נחמד להזמין אצלכם. תודה על טיסות נהדרות עד היום.
מנהל הפורום
250+

חופשה בפריז

סגרנו נופש בפריז אצל הנציג שלומי במלון טורינג קודם כל תודה על היחס הנפלא.הגענו למלון בשעה 6.30 בבוקר נחנו בלובי המלון עד השעה 7.30 והלכנו לאכול בחדר האוכל של המלון שהוא כשר.היה מאוד נחמד.הצוות מאוד אדיב ונחמד בהתחלה קיבלנו חדר לא משהו.אבל ביקשנו חדר אחר בקומה 5 בחזית של המלון וקיבלנו בלי בעיות.ומאז הכל היה נחמד.אנחנו ממליצים מאוד לישראלים על המלון טורינג ברובע 9 הכל קרוב והרבה אוכל כשר בסביבה וזה מה שחשוב למי ששומר

דילים

חשבנו לקחת דילים לברצלונה השנה חופש או דילים לבורגס גם יכול להיות
מנהל הפורום
250+

דילים לחו"ל

אני חושבת על דילים ליוון או לקחת אולי דילים לאמסטרדם. אני לא ממש יודעת מה להחליט כי בא לי על דילים לחו"ל.
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר